Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Şimdiye kadar üretilmiş en iyi görünümlü BMW Modelleri


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Bu yazımızda sizlere Şimdiye kadar üretilmiş en iyi görünümlü BMW Modelleri hakkında detaylar vereceğiz. Şimdi en iyi görünümlü BMW modelleri hangileri onlara bakalım. Yaptığımız sıralamayı sizlere sunmak istedik. Gelelim liste yazımızın detaylarına:

Şimdiye kadar üretilmiş en iyi görünümlü BMW Modelleri​

Şimdiye kadar üretilmiş en iyi görünümlü BMW Modelleri

BMW 328 Mille Miglia Touring Coupe​

Avrupa'nın 1939 sonbaharında çatışmaya girmesine rağmen, İtalya'nın savaşa girmesinden sadece birkaç ay önce, Mille Miglia yol yarışının 1940 baskısının yapılmasına izin verildi. Kıtanın çoğu, Hitler'in yağmacı işgalcileriyle meşgul olduğu için, yarış, araziye aşina olan İtalyan girişlerinin egemen olduğu, normalden çok daha az uluslararası bir olaydı.

Yine de, 1940 MM, Carrozeria Touring tarafından muhteşem, aerodinamik bir üst yapıya sahip Alman mürettebatlı bir BMW 328 tarafından kazanıldı. 80bhp sırayla altı motorlu Coupe, 558 millik parkuru ortalama 103.6mph hızla tamamladı. 2004 yılında 328 Touring, Mille'nin hem klasik hem de modern haraç versiyonlarını kazanan ilk otomobil oldu. Yaşlı biri için fena değil.
Şimdiye kadar üretilmiş en iyi görünümlü BMW Modelleri

BMW 507​

Bu inanılmaz derecede güzel roadster, şimdiye kadar üretilen sadece 252 örnekle, kesinlikle depoya girene kadar kesin bir satış başarısıydı. Bakın, 1950'lerde, ABD ithalatçıları, Amerika'nın Avrupa'daki spor arabalara olan açlığından yararlanmak için çaresizdi ve BMW, ucuz ve neşeli İngiliz Triumphs ile Austin-Healeys arasındaki boşluğu doldurmak için iki koltuklu bir spor araba yapmaya ikna edildi.

Egzotik Mercedes-Benz 300SL. BMW'nin yeni 507'si işe baktı. 150 beygirlik 3.2 litrelik bir V8'e sahipti. Ve hafif bir alüminyum gövde. Parayı altüst etti. Ancak sorun paraydı: 507'nin maliyeti çok fazlaydı. O kadar iyi tasarlanmıştı ki, çıkartma fiyatı amaçlanan 5.000 $ 'dan 10.000 $' a çıktı - bu yüzden bir tane satın almak için Elvis Presley kadar zengin olmanız gerekiyordu.

Aslında, Kral iki 507'ye sahipti - biri, hayranları evinin önüne park ederken beyaz gövdesini ruj öpücükleriyle kapladıktan sonra kırmızıya boyadı. Bunun bir X4'e olduğunu en son ne zaman duydunuz?
Şimdiye kadar üretilmiş en iyi görünümlü BMW Modelleri

BMW 2002 tii​

1 Serisi'nden önce, 3 Serisi ve 5 Serisi, BMW'nin ürün yelpazesinin bel kemiği haline geldi, 02 Serisi, BMW'nin vazgeçilmez küçük yönetici sedan otomobili idi. Ve bu, inanabilirseniz, BMW'nin rozetlerinin anlamlı olduğu bir çağdı. 1602'nin 1.6 litrelik bir motoru ve iki kapısı vardı. 2002'de 2.0 litrelik bir motor ve iki kapı var - tahmin ettiniz -.

Ve M Division bir benzin başı tapınağı haline gelmeden önce, 2002 tii, 128 beygirlik daha büyük motorun yakıt enjeksiyonlu versiyonu sayesinde erken ve saygın bir go-hızlı spor sedanıydı. İngiliz arabaları 70'lerin sıradanlığına doğru aşağı doğru bir kaymaya doğru ilerlerken, bu mükemmel orantılı, pratik üç kutulu sedan, BMW'nin tasarımının ve gelecek on yıllar boyunca sürüş becerisinin şablonunu oluşturdu.
Simdiye-kadar-uretilmis-en-iyi-gorunumlu-BMW-Modelleri3.jpg

BMW E24 635CSi​

Efsanevi "Batmobile" modelini ortaya çıkaran zarif E9 "CS" nin yerini alan BMW coupe olmak kolay bir iş değil. Ancak E24, sivri uçlu köpekbalığı yüzü ve noktasal orantıları ile, günümüzün agresif 8 Serisi tarafından hala saygı gösterilen tüm zamanların BMW iki kapılı ikonu yaratarak onu çekti. Biraz daha kaslı bir şey mi tercih edersiniz? C Grubu yarış arabası özelliklerine yükseltilmiş bir 635CSi'den daha kötüsünü yapabilirsiniz
Simdiye-kadar-uretilmis-en-iyi-gorunumlu-BMW-Modelleri4-1024x576.jpg

BMW E39 M5​

En iyinin en iyisi hakkında konuşun. E39 5 Serisi, 1995'te ortaya çıktığında rekabeti alt üst eden ve sekiz yıl sonra emekli olduğunda hala oyunun zirvesinde olan, şimdiye kadar yapılmış en büyük uygulama salonlarından biri olduğu konusunda genel olarak kabul görüyor.

4.9 litrelik, 400bhp V8 ve dörtlü egzozlar eklemek de ona pek bir zarar vermemiş gibi görünüyor. Aslında, E39 M5 şimdiye kadar üretilmiş en klas görünümlü süper takozlardan biri değil, aynı zamanda sürülmesi en çok yönlü araçlardan biridir.
Şimdiye kadar üretilmiş en iyi görünümlü BMW Modelleri

BMW Z8​

İronik bir şekilde, Z8 umutsuzca pahalı ve silahsız 507'den ilham aldı. Yine, BMW'nin V8 motorlu güneş arabasında ham güzellikte damlayan bir çatlak vardı… ve ıskaladı. Z8, yarış dışı spor otomobiller ve serseri kruvazörler arasında mahsur kaldı. Testere kullanan bir helikopter tarafından ikiye bölünmeden kısa bir süre önce James Bond için yeterince iyi görünüyordu. Bu olduğu zaman nefret ediyorum. Gerçekten gününüzü mahvediyor.
Simdiye-kadar-uretilmis-en-iyi-gorunumlu-BMW-Modelleri6-1024x683.jpg

BMW E46 M3 CSL​

Hafif M3, CSL tekerlekleri üzerine yerleştirilmiş, modern bir BMW tasarım klasiğidir. Güzel, ancak güçlü, zarif ve bir şekilde tavırla damlıyor. Modern halefi, mükemmel M2 CS , tartışmasız kalan son gerçekten iyi görünümlü BMW'lerden biridir
Şimdiye kadar üretilmiş en iyi görünümlü BMW Modelleri

BMW i8​

BMW'nin hibrit spor otomobili artık üretimde olmasa da, saf tutkusu nedeniyle çok sevdiğimiz bir tasarım parçası olmaya devam edecek. Karbon ve alüminyum konstrüksiyon, uçan payandalar, kelebek kapılar - bir V12 Lamborghini'nin tüm heyecanı, sonra bir Mini Cooper'ın CO2 emisyonları.
Simdiye-kadar-uretilmis-en-iyi-gorunumlu-BMW-Modelleri8-1024x576.jpg

BMW M6 Gran Coupe​

Durup düşünürseniz, ne 6 Serisi Gran Coupe ne de onun 8 Serisi Gran Coupe halefi aslında bir anlam ifade etmiyor. Dört kapılı sedanlara dayanan iki kapılı coupe modellerinin dört kapılı sedan versiyonlarıdır. BMW'nin Porsche Panamera ve Mercedes CLS'ye rakip olması gerekiyordu, bu yüzden sadece 'oylama mı?' Diye düşündü. ve yine de inşa etti.

Unutmayın, 600 beygirlik M6 donanımıyla bu inanılmaz derecede bombeli arka tekerleklerle donatıldığında, M6GC'nin pazarlama saçmalıklarını affedebiliriz. Bu gerçekten, gerçekten yakışıklı, gerçekten çok hızlı bir sedan arabası. Ve bu, tarih boyunca, BMW'nin yapımında en iyi olma eğiliminde olduğu şeydi.

Şimdiye kadar üretilmiş en iyi görünümlü BMW Modelleri hakkında detay yazımızın sonuna geldik. İçeriğimizi beğendiyseniz eğer yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayınız.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,060
Son üye
Rüstem Yıldırım
Üst