Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Shell Elektrikli şarj altyapısı şirketi Ubitricity’yi satın almayı planlıyor!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Bu gün sizlere Shell Elektrikli şarj altyapısı şirketi Ubitricity'yi satın almayı planlıyor! bu konuyu ele aldık. Değerli okurlarımız Türkiye'de de faaliyet gösteren Shell için bu gelişmeleri sizler için derledik.

Shell Elektrikli şarj altyapısı şirketi Ubitricity'yi satın almayı planlıyor!​

Ubitricity, muhtemelen en iyi şarj istasyonlarını elektrik direklerine inşa etmesiyle biliniyor ; Birleşik Krallık'ta, Londra'daki cadde bölümü boyunca 24 şarj istasyonu ekleyen bir proje de dahil. Şirket, 2.700 istasyon ve % 13 pazar payı ile İngiltere'deki en büyük halka açık şarj ağını işlettiğini iddia ediyor. Ayrıca, diğer Avrupa ülkelerindeki halka açık şarj istasyonlarının yanı sıra filolar için özel şarj alanları işletmektedir.

Şirkete göre Shell, dünya genelinde 430 benzin istasyonuna yaklaşık 1000 şarj istasyonu kurarak elektrikli araç şarjı ile bir şekilde ilgileniyor. Muhtemelen Shell, Ubitricity'yi hem mahalle düzeyinde şarj etme oyununa girmek için bir fırsat olarak görüyor.

Lamba direkleri gibi mevcut yapılarla entegre edilmiş şarj istasyonları , geleneksel şarj seçeneklerinin az ve çok uzak olduğu daha yoğun kentsel yerleşim alanlarında özellikle yararlı olabilir ve sokak dışı park bulunmaması, sakinlerin kişisel kullanım için şarj istasyonları kuramayacağı anlamına gelir. Shell Elektrikli şarj altyapısı şirketi Ubitricity satın aldıktan sonr Türkiye'de nasıl bir yol izleyecek hep birlikte bekleyip görelim.

Shell Elektrikli şarj altyapısı şirketi Ubitricity'yi satın almayı planlıyor!Bu hafta, yeni bir çalışma yapıldı, konut mahallelerinin kurulmasının elektrikli araçların benimsenmesinde önemli bir fark yaratabileceğini buldu. Ubitricity, uzun yıllardır çözümü üzerinde çalışıyor ve 2015 yılında, enerjinin akmasına ve uzaktan faturalandırmaya izin vermesine izin veren , otomobil ile priz arasına bir mobil sayacın takılacağı bir sistemi tanıttı.

Böyle bir modeli takip eden tek şirket o değil. 2017 yılında ebee Smart Technologies , Kaliforniya, Lancaster sokaklarındaki elektrik direklerine şarj istasyonları kurmaya başladı . Bununla birlikte, Ubitricity her şeyi elektrik direğine yerleştirirken, ebee sadece direğe eksiksiz bir şarj istasyonu ekler. Shell Elektrikli şarj altyapısı şirketi Ubitricity'yi satın almayı planlıyor!
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,052
Son üye
Eskisehir
Üst