Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Savunma Sanayii Başkanlığı’na 16 Yıldızlı Yeni Logo!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Ülkemizin savunma araçlarının geliştirilmesinde aktif olarak rol oynayan Savunma Sanayii Başkanlığı, insansız hava savunma uçaklarında göstermiş olduğu başarılar ile yalnızca ülkemizde değil dış ülkelerde de gündeme gelmeye devam ediyor.

Son olarak logo değişimi ile kendinden söz ettiren Savunma Sanayii Başkanlığı, yeni logosu ile de konuşulmayı başardı. Savunma Sanayii Başkanlığı’nın resmi sosyal medya hesabından yapılmış olan paylaşım ile birlikte, başkanlığın yeni logosu kamuoyuna tanıtıldı. SSB Başkanı Prof. İsmail Demir “Başkanlığımızın logosu değişti. Hayırlı olsun.” paylaşımında bulundu.

Savunma Sanayii Başkanlığı'nın Logosu Değişti!

Savunma Sanayii Başkanlığı'nın Logosu Değişti!
Ülkemizin önde gelen kamu kurumlarından birisi olan ve ülkemiz savunması açısından oldukça büyük işlere imza atmayı başaran Savunma Sanayii Başkanlığı, bu kez tasarladığı savunma araçları ile değil, değişen başkanlık logosu ile gündeme geldi.

Savunma Sanayii Başkanlığı’nın uzun yıllardır kullandığı kırmızı zemin üzerine beyaz harfler ile SSB yazılı, kenarları yaprak motifleri ile bezenmiş logosu, değişti. Haberi resmi sosyal medya hesabı aracılığı ile duyuran Savunma Sanayii Başkanlığı, yeni logosunu ve logosunun simgelediği konu başlıklarını kamuoyu ile paylaştı.

Savunma Sanayii Başkanlığı Yeni Logoya İlişkin Paylaşımda Bulundu!

1985 yılında kurulmuş olan ve Cumhurbaşkanlığı’na bağlı olarak hizmet veren Savunma Sanayii Başkanlığı, uzum zamandır kullandığı logosunun değiştiğini duyurdu. Haberi resmi sosyal medya hesabı aracılığı ile duyurmuş olan Savunma Sanayii Başkanlığı, yeni logonun anlamına ilişkin de açıklama yaptı.

Savunma Sanayii Başkanlığı resmi sosyal medya hesabından yeni logonun görselini paylaşarak, şu açıklamayı yaptı: “Başkanlığımızın logosu değişti. Cumhurbaşkanlığı, bakanlıklar ve diğer bağlı kurumlar ile bütünlük oluşturmuş olan yeni logomuzu siz değerli kamuoyuna takdim ediyoruz. Hayırlı olsun.”

Logonun Anlamı da Açıklandı!

Savunma Sanayii Başkanlığı tarafından yapılmış olan yeni logo paylaşımında, bahse konu olan yeni logonun hangi anlamları taşıdığı da kamuoyuna duyuruldu. Başkanlık, açıklamasına şu ifadeler ile devam etti: “Hazırlanmış olan yeni logoda amblemin merkezinde Türk bayrağının kırmızısı rengini odak noktasına alan bir yaklaşım mevcuttur. Ek olarak yeni logoda kullanılmış olan 16 yıldız da 16 Türk Devleti’ni temsil etmektedir.”
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst