Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Savunma Sanayii Başkanı Açıkladı Siper Füzesi Başarı ile İlerliyor!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Savunma Sanayii Başkanı İsmail demir Azerbaycan’da düzenlenmiş olan TEKNOFEST Azerbaycan etkinliğine katıldı. Başkan Demir, siper füzeye ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Savunma Sanayii Başkanı Siper Füzesinin Başarısını Anlattı!

Resmi sosyal medya hesabından Siper füzesine ilişkin açıklamalarda bulunan Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, şu ifadeleri kullandı: “Ülkemiz sağlam projeler ortaya koydukça ve ilgili projelerin test aşamalarını başarı ile geçtikçe birlik, beraberlik ve başarı ruhunu da ateşlemeye devam ediyor. O ruh ile birlikte, gençlerimizde gördüğümüz mutluluk, heyecan, birlik ve beraberlik, bizleri sürekli olarak geliştiriyor.

Gereksiz gündemler yerine halkı meşgul etmek yerine, odağı bir amaca ve bir projeye doğru çevirirsek nasıl birlik, beraberlik, kardeşlik ve heyecan ruhu oluşuyor, bunu göstermek amacı ile bu paylaşımı yapıyorum. Bu tip projelerin sayısı arttıkça ki savunma sanayisi projelerinin büyük birçoğunda bunları görüyoruz, projelerde yer alan ekiplerimiz tüm güçleri ile ülkemizin güvenliği, refahı ve mutluluğu için çalışıyorlar. Bizler, bu çalışmayı yapıyor olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.”

"Her Test ile Yeni Bir Kabiliyet Deneniyor!"

Her Test ile Yeni Bir Kabiliyet Deneniyor!


Siper füzesinin gelişimine ve test aşamalarına ilişkin bilgiler vermeye devam eden Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, paylaşımına şu ifadeler ile devam etti: “Testlerimiz çok şükür gayet başarılı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Test aşamasından önce amaçlanan hedefler, testlerin tamamlanması ile birlikte gerçekleştirilmiş oldu.

Çok yakın zamanda bir test daha yapacağız. Şimdiye kadar yapılan testlerden görüyoruz ki Siper Projesi gerçekten çok iyi gidiyor. Bir taraftan Milli Muharip Uçak için faaliyetler devam ederken bir taraftan da düşman güçlerin oluşturabilecekleri hava üstünlüklerini önleyebilmek amacı ile bir hava savunma sistemi kurmak ve sistemi hizmete sunmak için yolda yürüyoruz.

İnşallah ülkemiz bu projelerin sonuçlanması ile birlikte, ‘falanca ambargo uyguladı mı?” gibi tartışma sorularının dışında kalacak. Tartışmalara ‘biz daha iyisini yaparız’ şeklinde cevap vereceğiz.”

Başkan Demir'den Azerbaycan Yorumu!

Azerbaycan’ın kullandığı Türk savunma sanayii araçlarına yönelik de açıklamalarda bulunan Başkan İsmail Demir, tek millet ve kardeşlik yaklaşımlarının söz ile olmadığını, duygusal yakınlıkların bir noktada eyleme dönüşmesi gerektiğini ifade etti.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,060
Son üye
Rüstem Yıldırım
Üst