Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Renault yeni Logo duyurdu! İşte o Logo


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Fransız marka Renault yeni Logo duyurdu! Logo değiştirme kervanına kendisi de katıldı. Renault yeni logo nasıl diye merek edenler yazımızı okuyabilirsiniz. Peugeot dan sonra logosunu değişen bir diğer firma da Renault oldu. Geçen sene Kia ve Nissan da logo değişmişti.

2021 yılının başlarında yani kısa bir süre önce de Peugeot firması değişmişti. En son logosunu değiştiren araç firması ise ülkemizde sevilen marka olan Renault oldu. Şimdi gelelim değişilen bu yeni logo nasıl bunun cevabına; İşte yeni logo:
Renault yeni Logo duyurdu! İşte o Logo


Bu logoyu ise geçtiğimiz günlerde elektrikli olarak dönmesi beklenen Elektrikli Renault 5 modelinde görmüştük. Yani eski bir Renault modelinin yeni çağa uygun olarak elektrikli model olarak dönmesiyle şahit olmuştuk. Bu modelin prototipi ise aşağıda yer almaktadır.
Renault 5 Prototipi Görüntülendi
Markanın logosu bu elektrikli Prototip araçlara çok güzel olmuş desek yanlı söylemiş olmayız. Ama bu logo elektrikli olmayan modellerde nasıl görünecek hep birlikte bakıp göreceğiz. Markanın Tasarım Direktörü Gilles Vidal açıklamalarına göre, söz konusu değişim, logonun elektrikli araçlara uyum sağlaması için yapıldı.

Aslında temellere de sadık kalındı. 1925 yılından bu yana gelen elmas şeklinde logo tasarımının devam ettirilmeyi düşündük ve devam ettirdik. Açıklamasında bulundu. Bizimde dediğimiz soru akıllara geldi. Bu logo elektrikliler için çok şahane olmş fakat geçiş döneminde çıkarılan elektrikli olmayan modellerde nasıl görünecek bu merak konusu oldu. Bizde bu soruların cevabını merak ediyoruz. Bu arada değişen yeni logo hakkındaki düşünceleriniz neler? Bizlere yorum kısmından katkıda bulunabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst