Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Renault EZ-1 Tanıtıldı! Çok ergonomik


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,249
Tepkime puanı
261
Renault EZ-1 nedir? Ne işe yarar? Mobilite araba Renault EZ-1 özellikleri ve tüm bilinmesi gerekenler neler? Fiyatı ve tüm detayları için yazımızı okuyunuz. Groupe Renault hatırlatır EZ1-Prototip olarak adlandırılan tasarlanmış yeni iki koltuklu kentsel mobilite aracı, açığa çıkardı Twizy ve altında sunulan ilk makine olacak.

Mobilize iş girişimi, Groupe Renault'nun gelecek yıllarda giderek daha kârlı hale geleceğini öngördüğü yeni mobilite, enerji ve veri ile ilgili hizmetlere girme çabalarına liderlik etmeyi amaçlamaktadır . Araç şarjı, abonelik ve finans programları gibi bir dizi amaca yönelik tasarlanmış araçlarla yazılım ve hizmetlerin her ikisini de geliştirmeye odaklanacak.
Renault EZ-1 nedir? Ne işe yarar? Mobilize araba Renault EZ-1 özellikleri ve tüm bilinmesi gerekenler neler? Fiyatı ve tüm detayları için yazımızı okuyunuz.
Mobilize, yolculuk paylaşımı ve son kilometre teslimat hizmetlerine odaklanacak, amaca yönelik dört makine geliştiriyor. Bunlardan ilki, “hizmeti araç tasarımının merkezine” koyarak “Mobilize markasının hedeflerini örnekleyen” Renault EZ-1 Prototipidir.

Ortak kullanımlı bir kentsel mobilite aracı olarak tasarlanan bu araç, daha önce Groupe Renault tarafından gösterilen mobilite konseptlerinden ipuçlarını alıyor, ancak gerçek dünyada kullanım için tasarlanmış. Kullanıcılar, kullanım başına ödeme esasına göre zamana veya mesafeye göre kiralama yapabilecekler.
Renault EZ-1 nedir? Ne işe yarar? Mobilize araba Renault EZ-1 özellikleri ve tüm bilinmesi gerekenler neler? Fiyatı ve tüm detayları için yazımızı okuyunuz.
Hafif makine 2,3 metre uzunluğundadır ve% 50 geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır ve görünürlüğü artırmak ve pilleri değiştirerek ömrünü uzatmak için tam cam kapılara sahiptir. Renault ayrıca, EZ-1'in parçalarının% 95'inin aracın kullanım ömrü sonunda geri dönüştürülebileceğini söylüyor. EZ-1, anahtarsız erişim ve uygulama tabanlı kiralama sağlamak için akıllı telefonlara bağlanacaktır.

Mobilize, Renault EZ-1'in ötesinde, EV alımını artırmak için tasarlanmış bir akıllı şarj ve depolama çözümleri ekosistemi geliştirmek de dahil olmak üzere pil yönetim sistemleri geliştirecek. Bunlara, müşterilerin paylaşım noktalarını daha kolay bulmaları için bir ücretlendirme kartı ve Avrupa çapında tek bir ödeme çözümü için planlar dahildir.
Renault EZ-1 nedir? Ne işe yarar? Mobilize araba Renault EZ-1 özellikleri ve tüm bilinmesi gerekenler neler? Fiyatı ve tüm detayları için yazımızı okuyunuz.
Groupe Renault, son yıllarda sürücü paylaşımı ve mobilite pazarlarına girme çabalarını genişletiyor. Halihazırda bir dizi Avrupa şehrinde Renault Twingo ve Zoe EV ile paylaşılan elektrikli mobilite planlarını destekliyor ve yakında çıkacak olan Dacia Spring EV, sürücü paylaşım şemalarında kullanılabilecek şekilde tasarlandı.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,457
Mesajlar
5,045
Kullanıcılar
9,961
Son üye
YakupDincer
Üst