Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Renault Elektrikli Araç Modelleri Hangileri?


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Renault Elektrikli Araç Modelleri Hangileri? Dünyada oluşan hava kirliliğiyle birlikte elektrikli araçlar neredeyse zorunlu hale geldi. Bu duruma tepkisiz kalmayan Renault elektrikli araç üretimine hız verdi. Çevre kirliliğine ve yakıt ekonomisine son derece olumlu katkılarda bulunan bu otomobiller kullanıcılarıyla buluştu.

Ülkemizde ve birçok Avrupa ülkesinde olumlu tepkiler alan bu otomobiller son derece kullanışlı ve ekonomik. Kullanıcısının rahatını ön planda tutan bu otomobiller aynı zamanda tam bir çevre dostu.

Renault Elektrikli Araç Modelleri Hangileri?​

Yakıt ekonomisi ve çevreye olan zararı minimize eden elektrikli araçlar teknolojiyle birlikte zenginlik kazandı. İlk zamanlarda hem benzinli hem elektrikli olarak üretilen bu araçlar teknolojiyle birlikte yerini tamamen elektrikli araçlara bıraktı.

İlk çalışmasını ve bütün yolu elektrikle sürdüren bu araçlar yakıt açısından son derece ekonomiktir. Benzinli bir araca göre 10 kat daha düşük yakıt sarfiyatı vardır. Elektrikli araçlar çevreye hiçbir şekilde karbon salınımında bulunmayarak doğayı korur.

Renault Elektrikli Araçlar​

Tasarım ve performansı birleştiren Renault ürettiği tam elektrikli modellerle dikkat çekiyor. Kullanıcının zevkinden ve konforundan ödün vermeden ekonomik araçlar kullanmasını hedefleyen Renault Motorlu Araçlar şirketi yeni tam elektrikli modellerini pazara sundu.
indir-2.jpg

Renault Twızy​

Tam bir şehir içi canavarı olarak üretilen Twızy ekonomi ve konforuyla dikkat çekiyor. Minyatür bir yapıya sahip olan Twızy kendi sınıfının en dikkat çeken otomobili olmayı başardı. Şehir içinde bütün gözlerin onda olacağı söylenebilir.

Kısa sürede şarj olması başka bir avantajı. Tam elektrikli olarak üretilen Twızy modelleri kolay park edilmesi ve çevreye uyguladığı sıfır emisyon sayesinde en çok tutulan modeller arasında yer alıyor.
640xauto.jpg

Renault Zoe​

Renault Elektrikli Araç Modelleri Hangileri? Firmanın en iddialı modellerinden olan Zoe 80 kw elektrikli bir motora sahip. Uzun süre şarj istemeyen bu motor tam şarj ile 400 km yol gidebiliyor. Bu özelliği sayesinde şimdiden kullanıcıların gözdesi olmayı başardı.

Tamamen sessiz bir motora sahip olan Zoe aynı zamanda yeni teknoloji güvenlik sistemleriyle donatılmış. Şehir içi kullanımı kolaylaştıran birçok özelliğe sahip olan zoe elektrikli araçlar sınıfında yerini şimdiden sağlamlaştırdı.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst