Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Renault Arkana Türkiye Detayları Hakkında


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Renault Arkana Türkiye Detayları: Coupe üretilen Renault Arkana Türkiye'ye gelecek mi? Renault Arkana Türkiye'ye ne zaman gelecek? Gibi soruları sizler için cevaplayacağız. Yepyeni tasarıma sahip Arkana için tüm detaylar yazımızda yer almaktadır.

Arkana Türkiye'ye gelecek mi?​

Öncelikle bu sorunun cevabını sizlere vermek istedik. Rusya in 2019 da üretilen Coupe Renault Arkana modeli Avrupa ülkelerine de satılmaya başlanacak. Gerçekten de süper tasarıma sahip olan SUV segmentinde yer alan bir araç olan Arkana Türkiye'ye de gelecek. Umarız fiyat olanağı da uygun tutulur ise güzel satış rakamları elde edebilir görünüyor.

Çünkü ülkemizde Renault markası çatısındaki modeller genelde fazla satış gerçekleştiriyor. Renault Arkana da bu modellerden birisi olabilir. Fiyat seviyesi de makul olursa ulaşılabilir bir SUV segmenti olarak çok fazla satış gerçekleştirebilir.
Renault Arkana Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Renault Arkana Türkiye'ye ne zaman gelecek?​

Şimdi gelelim diğer sorumuz olan Renault Arkana Türkiye'ye ne zaman gelecek? Sorusunun cevabını sizlerle paylaşmaya.. SUV segmentinde yer alan uygun fiyatlı çıkmasını temenni ettiğimiz Renault Arkana'yı Türkiye de 2021 yılı ortasında veya 3. çeyrekte göreceğiz.

Avrupa da 2021 yılı ortalarında satılacağı kesinleşen modeli Ülkemizde ise Haziran ayında görmemiz muhtemel görünüyor. Bu araç için ise henüz Renault Arkana Türkiye satış fiyatı belirlenmemiştir. Bayilerde yerini alırsa da fiyatlar netleşecektir. Muhtemelen Arkana için Avrupa fiyatının 27 Bin Euro dan başlaycağı ve bu fiyatın 32 Bin Euro bandına kadar çıkacağı tahmin ediliyor. Ayrıca RS-Line modelinin de olacak söylentileri netleşti.

Eminiz ki Renault Arkana Coupe tasarıma sahip olarak sizlerin de ilgisini çekmeyi başaracaktır. Rusya pazarında yaşadığı başarıyı ülkemizde ve Avrupa ülkelerinde de yaşayacaktır. Hem ekonomik hem de ulaşılabilir bir coupe olanağına sahip görünüyor.

Ayrıca Arkana'ya şu anda gördüğüm kadarıyla ülkemizde bir sempati besleniyor. Bunun sebebi de bir kaç gün önce geleceği haberinden sonra hemen ne zaman geleceği merak edilmeye başlandı. Bir çok sorgu yapılan bu model için de bizler de gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Elektrikli otomobil sitesi olarak bizleri takipte kalıp, yazımızı paylaşmayı unutmayınız.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst