Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Polestar 2 Boss Çarpışma Testi Sonucu 2021


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Bu haberimizde sizlere Polestar 2 Boss Çarpışma Testi Sonucu 2021 yılında nasıl çıktı? Beklenen ve çıkan sonuç neydi? Tüm bunlar yanıtı yazımızda bulacaksınız. Polestar, Amerika pazarına daha yeni girmeye başlıyor , ancak İsveç markasının alıcılar tarafından iyi karşılanması için pek çok neden var.

Hem Polestar 1 hem de Polestar 2 muhteşem tasarımlara sahip, şirket dünyadaki en çevre dostu şirketlerden biri olduğunu kanıtladı ve marka bir Volvo şubesi olduğu için tüm Polestar modelleri son derece güvenlidir. Bu son nokta hiç de şaşırtıcı değil, ancak bunu sadece üreticinin söylediklerine dayanarak söylemiyoruz.

Avrupa Yeni Araba Değerlendirme Programı veya Euro NCAP, yakın zamanda Polestar 2 Boss Çarpışma Testi ne tabi tuttu ve sonuçlar tipik olarak mükemmeldi. Euro NCAP'in bir araba hakkındaki görüşü özellikle önemlidir, çünkü ajans test protokollerini her iki yılda bir günceller.

Polestar 2 Boss Çarpışma Testi Sonucu 2021


Bu güncellemeler, ajansı en son gelişmiş sürücü destek sistemlerini değerlendirmek için en iyi şekilde donatıyor ve ayrıca bir aracın yapısının olabildiğince güvenli olmasını sağlıyor. Peki Polestar 2 tam olarak nasıl ücret aldı? Tahmin edebileceğiniz gibi, elektrikli araç beş üzerinden beş yıldızla mümkün olan en iyi puanı aldı.

Dahası, daha eski, daha gevşek protokoller altında test edilen diğer EV'lerle karşılaştırıldığında, Polestar 2 hala olağanüstü iyi performans gösterdi. CEO Thomas Ingenlath'ın dediği gibi, güvenlik de otomobilin diğer her yönü kadar önemli olduğunda olan şey budur: "Volvo Cars, kurucularımızdan biridir ve uzmanlıklarını bizimle paylaşarak, güvenlik, otomobillerimizde temel bir yetkinliktir. Polestar 2'nin mükemmel Euro NCAP derecelendirmesinde.

Polestar 2 Boss Çarpışma Testi Sonucu 2021


Polestar 2'nin mükemmel derecelendirmesine katkıda bulunan özelliklerden biri, merkezi hava yastıkları olarak da bilinen iç yan hava yastıklarını içeren sekiz hava yastığı paketidir. Bu yazının yazıldığı sırada, ABD'de bulunmayan şevkli Volkswagen ID.3 , bu merkezi hava yastıklarına sahip diğer tek pilli elektrikli araçtı.

Elbette Pilot Assist uyarlanabilir hız sabitleyici gibi diğer özelliklerin yanı sıra araç, bisikletçi ve yaya algılama sistemleri de aynı derecede önemlidir. Polestar'ın Kuzey Amerika arenasına yeni girmesiyle, bu standart güvenlik özellikleri markanın imajını güçlendirmek için uzun bir yol kat edecek ve çok sayıda yeni otomobil üreticisi EV üstünlüğü için yarışırken, bu kadar büyük güvenlik puanları yeni başlayan marque'a büyük övünme hakları veriyor.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,106
Son üye
Selam61
Üst