Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

ÖTV İndirimi sonrası 2021 Skoda Kamiq fiyatı


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Bu gün sizlere Skoda araçlarından Kamiq hakkında detay sunacağız. ÖTV İndirimi sonrası 2021 Skoda Kamiq fiyatı ne kadar oldu? Kamiq için ne kadar fiyat indirim geldi bunları sizlere sunacağız.

ÖTV İndirimi sonrası 2021 Skoda Kamiq fiyatı ne kadar?​

Geçtiğimiz günlerde sıfır araçlara ÖTV indirimi gelmişti. Bu ÖTV indiriminden bir çok model düşüş yaşamış ve indirimli fiyatları gündeme gelmişti. Bu gün de indirim alan modellerin arasında ise Skoda Kamiq yer buldu.

Merak edilen bir soruyu yani ÖTV İndirimi sonrası 2021 Skoda Kamiq fiyatı ne kadar oldu? Bunu sizlere sunacağız.
ÖTV İndirimi sonrası 2021 Skoda Kamiq fiyatı
ÖTV indirimi sonrası bir çok modelde 30-50-70 bin tl civarında indirim olmuştu. Bu indirim alan modeller kervanına bu kez de Skoda Kamiq katıldı. Alman marka Skoda bir bir modellerine indirim uygulamaya devam ediyor. Gelin ne kadar fiyat indirimi yaşandı onu inceleyelim.

ÖTV öncesi Kamiq fiyatı ve ÖTV indirimi ile Skoda Kamiq fiyatı hakkında detayları sizlere sunalım. Skoda Kamiq indirimi en çok da Elite paket seçeneğinde oldu. Elite paket seçeneği modelin en düşük paketidir. Bu paketin fiyatı ise 302.000 TL civarlarında iken şu an 50 Bin TL düşerek tam olarak 232 Bin TL oldu.

Yani gerçek manada bir indirim diyebiliriz. Diğer paketlere gelecek olursak da serinin 1.0 TSI 110 beygir DSG Premium paketinin 331.400 TL olarak kaldığını ekleyelim. Son paket seçeneği ise 1.5 TSI ACT 150 beygir DSG Premium paket seçeneği.

Bu seçenek için istenen fiyat 346.800 TL olarak belirlenmiş. Bu fiyatları indirim miktarı ile beraber aşağıdaki tabloda sizlere sunduk. Bakabilirsiniz.
ÖTV İndirimi sonrası 2021 Skoda Kamiq fiyatı
Yukarıdaki tabloda ÖTV İndirimi sonrası 2021 Skoda Kamiq fiyatı hakkında detaylar yer almaktadır. Ayrıca aracın ÖTV öncesi ve ÖTV sonrası fiyatları da mevcuttur. ÖTV indirimi hemen hemen tüm araçların düşük paketlerine yansımış durumda ve Skoda da indirimden nasibini alan marka oldu. Sıfır araç fiyatları ÖTV sonrası dediğimiz gibi 30-50-70 Bin TL civarında indirim gördü.

2021 Skoda Kamiq de bu indirimden nasibini almış oldu. Ülkemizde de otomobil fiyatları hayli tuzlu olmaya başlamıştı. Bu ÖTV indirim kararı sıfır satışlarını etkiledi diyebiliriz. Bayilerde sıfır araçların satışları başladı diyebiliriz. Sizlere sorumuz şu? Siz 2021 Skoda Kamiq'in Elite paketine 232 Bin TL verir misiniz? Cevaplarınızı yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,081
Son üye
tezcang
Üst