Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Otokar’ın ARMA 8×8’i Bulgaristan’da!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
265
Otokar tarafından geliştirilen ARMA 8x8 Zırhlı Muhabere Aracı, Bulgaristan’da düzenlenen fuarda sergilenmeye başlandı.

ARMA 8x8 Bulgaristan'da Sergilenmeye Başladı!

Ülkemizin küresel kara sistemleri üreticisi olarak hizmet veren Otokar, yeni dönemde de savunma sanayii alanındaki katkılarını ve yeteneklerini sergilemeye devam ediyor. Bu kapsamda yurt dışında düzenlenen pek çok farklı etkinlikte görev alan Otokar’a, bu kez de Bulgaristan yolları göründü.

Koç Topluluğu’na ait olan şirketlerden birisi olarak karşımıza çıkan Otokar, Türk savunma sanayiini ve Türk savunma araçlarını başarılı bir şekilde temsil etmeye devam ediyor. Bu kapsamda birçok farklı etkinlikte boy gösteren Otokar, bu kez de 1- 4 Haziran tarihleri arasında Bulgaristan’ın Plovdiv kentinde düzenlenen HEMUS 2022 savunma sanayii fuarına katıldı.

Otokar, tüm etkinlik boyunca dünya ülkeleri tarafından tanınmayı başarmış olan ARMA 8x8 Zırhlı Muhabere Aracı’nın tanıtımını yapacak.

Otokar Genel Müdüründen Açıklama!

Otokar Genel Müdüründen Açıklama!


Otokar’a ve Otokar’ın Bulgaristan yolculuğuna ilişkin açıklamalarda bulunan Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç, şirketin savunma sanayii sektöründe küresel bir oyuncu olduğuna vurgu yaptı.

Konuya ilişkin açıklamalarına devam eden Genel Müdür Serdar Görgüç, şu ifadeleri kullandı: “Savunma araçlarımız ülkemiz ordusu ve güvenlik güçleri dahil olmak üzere dünya üzerinde 35’i aşkın dost ve müttefik ülkedeki 55’i aşkın kullanıcının envanterinde yar alıyor. Birçok farklı coğrafyada, farklı ve zorluk iklim koşullarında ve riskli alanlarda aktif olarak hizmet vermeye devam ediyorlar. Bizler de farklı bölgelerde faal halde olan araçlardan elde ettiğimiz deneyimler ile araçları geliştirmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Bulgaristan Silahlı Kuvvetleri'nin İhtiyaçları Karşılanacak!

Genel Müdür Serdar Görgüç, açıklamasına şu ifadeler ile devam etti: “Savunma sanayii alanında her geçen gün yeni yeni başarılar elde etmeye devam ediyoruz. Küresel çerçevede bakıldığında bilgi birikimimiz, mühendislik ve tasarım yeteneklerimiz, araştırma ve geliştirme çalışmalarımız ile ön planda yer alıyoruz.

Güvenlik güçlerinin ve modern orduların şimdiki ve gelecek zamanlardaki gereksinimlerini göz önünde tutarak, kara sistemleri konusunda yenilikçi çözümler sunuyoruz. Yerel üretim kapsamında ortaya çıkacak olan fırsatlar için hazırız. Bu kapsamda Bulgaristan Silahlı Kuvvetleri’nin de ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. HEMUS’un önemi bu bakımdan oldukça büyük.”
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,467
Mesajlar
5,077
Kullanıcılar
10,111
Son üye
Güzel olan
Üst