Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Opel Manta GSe ElektroMOD Yeni Özellikleriyle Geliyor


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Opel Manta GSe ElektroMOD efsane özelliklerle beraber geliyor. Yeni nesil efsane otomobil şanına yakışır bir şekilde dizayn edilmiş olacak. Opel'in en popüler serilerini saysak şüphesiz ki bunların arasından Manta'yı unutmamaız gerekir. Zira Manta çıktığı dönem itibariyle son derece tutulan ve sevilen bir otomobil serisi olmayı başarmıştı.

Opel'in nostalji konumundaki olan serisi yeni gelen güncellemelerle beraber tekrar hayat bulacak. Opel, Manta'yı yeni özelliklerle beraber yeniden getireceğinin haberini verdi. Öyle ki aracın tanıtım tarihi bile belli oldu. Yeni otomobil hakkında bir video paylaşan Opel aynı zamanda duyulması ve bilinmesi gereken ilk bilgileri de kamuoyu ile paylaştı.

Yayınlanan görsellerle ve videolarla beraber iddialı tasarımıyla öne çıkan aracın şimdiden birçok fanı da ortaya çıktı. Aracı çıkar çıkmaz temin etmek istediğini belirten Manta hayranları aynı zamanda yeni nesil otomobil koleksiyonerlerine de ilham kaynağı olmuş olacak.

Opel Manta GSe ElektroMOD Özellikleri​

Serinin ilk modeli 1970'li yıllarda çıkmıştı. Yeni modeli ise tamamen elektrikli bir araç olacak şekilde dizayn ediliyor. Eski tasarım çizgilerini bozmamaya çalışan otomobil yenilikçiliği de ön planda tutmayı başarmış.

Gerek arka ve gerekse ön kaputta önemli değişiklikler yapılmadığını, sadece yenilikçi dokunuşlarla beraber ortaya hoş bir görüntü katıldığını görüyoruz. Modern yapısıyla beraber ön plana çıkan otomobil her şeye rağmen bir retro görüntü de barındırmakta.
Opel Manta GSe ElektroMOD
Araçtaki en büyük değişiklik ön kısımda yer alan dijital ızgara oluyor. Gerek logo ve gerekse far yapılarında da farklılıklar mevcut. Pixel Vizor teknolojisi ile birlikte dijital ızgaranın görüntüsü araca farklı bir hava katmakta.

Tanıtım Tarihi ve Çıkış Lokasyonu​

Tamamen elektrikli olacak olan yeni nesil Manta 19 Mayıs tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Resmi tanıtımla beraber aracın özellikleri hakkında da detaylı bilgilerin verilmesi bekleniyor.

Çünkü tasarım ve elektrikli olması dışında yeni nesil Manta hakkında pek bir şey bilmiyoruz. İlk etapta otomobilin Avrupa pazarı için çıkış yapacağı bilinmekte. Otomobilin ülkemizde yer alıp almayacağı ise bilinmiyor. Opel'in halihazırda ülkemizde çok popüler olduğunu biliyoruz.

Fakat yer alsa bile son derece sınırlı olacağı kesin. Halihazırda aracın sınırlı üretim olma ihtimali de mevcut. Opel Manta GSe ElektroMOD hakkında daha fazla bilgi geldikçe sizleri haberdar edeceğiz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,060
Son üye
Rüstem Yıldırım
Üst