Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

MG Marvel R Elektrikli Otomobil Tanıtıldı! Özellikleri Neler?


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,251
Tepkime puanı
261
2021 MG Marvel R Elektrikli Özellikleri neler? MG Marvel R Electric SUV'sini resmen tanıtıldı. Motor seçenekleri ve fiyatı detayları neler? Tüm bunları sizler için cevaplayacağız. Şimdi yazımızı okumaya devam ediniz.

2021 MG Marvel R Elektrikli Otomobil Tanıtıldı!​

MG, Avrupa pazarında fırtına estireceğinin göstergesi olan yeni ve şık Marvel R Electric SUV'sini resmen açıkladı - Marvel R, ilk olarak geçtiğimiz Mayıs ayında, COVID-19 salgınının doruk noktasında Roewe tarafından yasaklanmış bir konsept olarak ortaya çıktı ve çoğu medyasının bu konsept modeli sızdırmayı başardı.

Konsept, 2018'de Çin ve Hindistan için üretime giren ve her iki ülkede de kendi pazarlarına uyacak şekilde inşa edilen Roewe / MG Marvel X'in fütüristik bir yeniden tasavvuru olarak ortaya çıktı. Bu yeni formda, elektrikli SUV bu yılın Şubat ayında Çin pazarına giriş yaptı. MG , yaklaşan Avrupa lansmanı için Marvel 5'in "tasarım ve çekicilik açısından çıtayı daha da yükselteceğini" iddia ediyor.
2021 MG Marvel R Elektrikli Otomobil Tanıtıldı!
MG Marvel 5, şirketin çağdaş "Tech Style" ile tanımlanan tasarım dilinin "ikinci nesil" olarak bahsettiği şeyi piyasaya sürdü. Yeni görünümlü SUV'un önü, ön kenarı boyunca ince bir LED gündüz farına sahipken, matris tarzı farlar otomobilin açılı ön ızgarasının her iki yanındaki geniş açıklıklara yerleştirilmiş.

Bu görünüm arkada, ince bir LED şeridiyle birbirine bağlanan ince arka lambalarla, derin bir şekilde katlanmış karakter çizgilerinin arasına yerleştirilmiş olarak devam ediyor. Arka tamponun köşelerine bir çift derin havalandırma, muhtemelen kozmetik öğeler yerleştirilmiştir.
2021-MG-Marvel-R-Elektrikli-Otomobil-Tanitildi3-1024x683.jpg
İçeride, Marvel 5, 19,4 inç dokunmatik ekran ve 12,3 inç dijital gösterge paneli dahil olmak üzere uygun modern teknolojiyle eşleşen birinci sınıf bir görünüme sahiptir.

Marvel X selefinin yanı sıra Marvel 5, MG ana SAIC'in uyumlu Huawei ile birlikte çalışarak kritik 5G teknolojisini geliştirerek geleceğe hazır kendi kendine sürüş ve iletişim yeteneklerini sağlayan bir geliştirme planından da yararlanıyor.

Güç ve menzil​

Marvel R'nin aktarma organı konfigürasyonunun lansmanının öncülüğünü, arka aksta iki ve ön aksta iki elektrikli motor kullanan bir "üç motorlu" dört tekerlekten çekiş sistemi oluşturacak. MG'ye göre, üç motorun birleşik gücü 212kW ve 665Nm'ye eşittir , bu da SUV'yi sadece 4,9 saniyede 100 km / s hıza çıkarmak için yeterince kalk ve git .
2021 MG Marvel R Elektrikli Otomobil Tanıtıldı!
Sürüş menzili 400km (WLTP) olarak derecelendirilmiştir ve MG, 11kW dahili üç fazlı şarj cihazının kullanılması sayesinde, sahiplerinin Marvel R'nin pillerini sadece 30 dakikada yüzde 80 oranında hızlı bir şekilde şarj edebileceklerini söylüyor.

Harici cihazların otomobilin lityum iyon pili ile şarj edilmesine izin veren bir V2L (araçtan yüklemeye) sistemi de Marvel R'de yer alacak. Çekme kapasitesi, frensiz 750 kg olarak derecelendirilmiştir ve AWD varyantı, 357 litre arka bagaj saklama alanı veya arka koltuklar katlandığında 1396 litre sunacaktır.
2021 MG Marvel R Elektrikli Otomobil Tanıtıldı!
Marvel R'nin arkadan çekişli bir versiyonu da Avrupalı müşterilere sunulacak ve bu da ek bir ön saklama alanı (boş) sayesinde bagaj alanını 150 litre daha artıracak. Orta büyüklükteki SUV, MG Pilot sürücü asistanı ve i-Booster fren asistanı dahil olmak üzere bir dizi güvenli sürücü sistemiyle donatılmış olarak gelecek.

MG Marvel 5 Avustralya'ya gelecek mi? Ne yazık ki hayır, en azından yakın gelecekte. MG Australia, Marvel 5'i buraya getirmek için herhangi bir plan bulunmadığını doğruladı, ancak kullanılabilirliği izleyeceğini söylüyor.
2021-MG-Marvel-R-Elektrikli-Otomobil-Tanitildi6.jpg
MG Motor Australia sözcüsü, "MG Marvel R'nin potansiyelini ve performansının Avustralyalı alıcıları kesinlikle heyecanlandıracağını görmekten heyecan duyuyoruz" dedi. "Şu anda Marvel R'yi yerel MG kadrosuna tanıtmak gibi bir plan yok, ancak ilgiyle izliyoruz." Marvel R, Mayıs 2021'den itibaren Avrupa'da satışa çıkacak.
 
Son düzenleme:

ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,251
Tepkime puanı
261
MG Marvel R Elektrikli Otomobil Özellikleri hakkında detaylar, menzil ve batarya kapasitesi ne kadar diye merak edenler yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

MG Marvel R Elektrikli Otomobil Özellikleri​

Otomobil üç donanım seviyesinde (Konfor, Lüks ve Performans) ve iki aktarma organı (AWD ve RWD) ile sunuluyor. Elektrikli SUV, bağlantı seçenekleri ve 19,4 inç dokunmatik ekrana sahip MG Pilot güvenlik sistemleri ve yeni MG iSMART eğlence sistemi gibi gelişmiş teknolojinin yanı sıra göz alıcı bir tasarıma, üstün kaliteye ve kaplamaya sahip olarak geliyor.
MG Marvel R Elektrikli Otomobil Özellikleri
4.674 mm uzunluğa ve 2.804 mm dingil mesafesine sahip Marvel R Elektrikli, geniş bir iç mekana ve oturma konforuna değer verenler için mükemmel tasarıma sahip olarak üretildi.

MG Pilotu​

MG Marvel R Elektrikli de MG Pilot, kazaları önlemek ve caydırmak amacıyla 14 gelişmiş aktif güvenlik sistemine sahiptir. Sistem, diğer şeylerin yanı sıra, sürücüyü olası çarpışma tehditlerine karşı uyarır, ancak aynı zamanda yolculuğun her zaman anti-spin ve anti-slip ile kontrollü devam etmesini sağlar. MG Marvel R Elektrikli'deki yeni MG Pilot özellikleri, ELK (Acil Durumda Şeritte Kalma) şerit sistemi ve Uyuşukluk Uyarı Sistemidir (DWS).
MG Marvel R Elektrikli Otomobil Özellikleri

Dört tekerlekten çekişin yanı sıra arkadan çekiş​

MG Marvel R Elektrikli , yalnızca yüksek performanslı görünmekle kalmaz, aynı zamanda sportif siluetini yüksek performansla birleştirir. Araba, iki güçlü ve gelişmiş güç aktarma organlarında mevcuttur. Tri-Motor aktarma organları, 212 kW (288 hp) maksimum güç ile 370 km'lik bir WLTP kilometresi ile eşleştirilen dört tekerlekten çekişli üç elektrik motoru sunar.
MG Marvel R Elektrikli Otomobil Özellikleri
Arkadan çekişli versiyon, arka akstaki iki motoru ile 132 kW (180 hp) güç üretiyor ve WLTP sürüş döngüsüne göre 402 kilometreye ulaşıyor. Her iki güç aktarma sistemi de enerjiyi 70 kWh lityum iyon pilde depolar ve 11 kW gücünde yerleşik üç fazlı şarj cihazı sayesinde AC üzerinden genel şarj cihazlarıyla uyumludur. Sadece 40 dakikada %80 hızlı şarja ulaşabiliyor.

Teknik Özellikler​

MG Marvel R Elektrikli Otomobil Özellikleri
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,458
Mesajlar
5,050
Kullanıcılar
9,989
Son üye
Kasım yanık
Üst