TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Mercedes sesli asistanı Tesla hakkındaki soruya zekice bir cevap verdi

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,114
Tepkime puanı
225
Mercedes sesli asistanı Tesla hakkındaki soruya zekice bir cevap verdi. Bu gün ilgi çekici bir haberle sizlerleyiz. Tiktok da yayılan bir videoyu sizlerle paylaşacağız. Teknoloji çağının bize kazandırdığı asistanları bilmeyen yoktur herhalde.

Öncelikle telefonlarda şimdi ise araçlarda bu asistanlar yaygınlaşmaya başladı. Özellikle de Mercedes sesli asistan çağ atladı desek yeridir.

Mercedes sesli asistanı Tesla hakkındaki soruya zekice bir cevap verdi​

Bu gün haberimizde ise gerçekten güzel bir noktaya değineceğiz. Mercedes sesli asistanı Tesla hakkındaki soruya zekice bir cevap verdi. Akıllı asistanın bu cevabı şimdilerde tiktok üzerinde paylaşılmaya devam ediyor. Şimdi sizlere bu yayılan görüntüyü video halinde sunacağız. Video yabancı dilde olduğu için diyalogda neler geçtiğini öncelikle çeviri yaparak sunalım.
Mercedes sesli asistanı Tesla hakkındaki soruya zekice bir cevap verdi
Mercedes Sesli asistanı'na sorulan soru: Hey Mercedes! Tesla hakkında ne düşünüyorsun? Bu soruya hayli özgüvenli bir şekilde cevap veren Mercedes sesli asistanından beklenmedik bir cevap geldi. İşte o ilginç cevap şu oldu: Mercedes sesli asistan : Seninle aynı şeyleri düşünüyoruz, aksi halde bu koltukta oturmazdın!

Diyerek adeta Tesla için çok sarsıcı bir cevap verdi. Yani Tesla ile bizi kıyaslayamazsın. Eğer iyi araç olduğunu düşünseydin Mercedes içerisinde yer almazdın. Diyerek adeta Tesla'yı yere vurdu. Tiktok içerisinde hızla yayılan bu video;
Adeta Mercedes'in bu kararlı, özgüvenli sesli asistanı normal insanın verdiği cevapla boy ölçüşebilen bir karşılık olmuş diyebiliriz.

Ayrıca bu cevapların sisteme nasıl eklendiği ve nasıl hazırlandığı hakkında herhangi bir fikrimiz bulunmuyor. Bildiğimiz tek şey Mercedes asistanı gayet ilginç bir cevap vermiş. Bu cevap da şu an tiktok üzerinde baya paylaşım almış durumdadır.

Mercedes sesli asistanının Tesla hakkında verdiği cevap hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Mercedes sesli asistanı Tesla hakkındaki soruya zekice bir cevap verdi. Bu yazımızda Mercedes asistanından gelen ilginç cevabı sizlerle paylaştık. Şimdi sizin cevaplarınızı bekliyoruz.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,925
Mesajlar
3,576
Kullanıcılar
5,227
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst