Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Mercedes C Serisi All Terrain Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Otomotiv sektörünün hem döviz kurlarında yaşanan ani yükselişlerden hem de pandemi temelli çip krizinden ötürü yaşadığı büyük problemler, araç satışlarının nerede ise durma noktasına gelmesine sebep olmuştu. Yeni döneme girilmesi ile birlikte mevcut problemlerin hala devam ediyor oluşu, sektörde yeni çözüm yollarının aranmasına yol açtı.

Bu esnada büyük otomotiv firmaları, daha önceden tanıtmış oldukları araçlarını tek tek piyasaya sürmeye başladılar. Nerede ise her yeni günde birçok güncel habere konuk olan otomotiv sektörü, tüm bu olumsuz gelişmelerden sonra Mercedes Benz’den gelen haber ile canlandı.

Firma, 2017 yılında tanıtmış olduğu E serisi All Terrain’den sonran bu kez de C serisi All Terrain’i piyasaya sürmüş olduğunu duyurdu. Türkiye yollarında da sahne alacak olan C serisi All Terrain’in özellikleri ve Türkiye satış fiyatı kamuoyu ile paylaşıldı.

2021 Yılında Münih'te Tanıtılmıştı!

2021-yilinda-munihte-tanitilmisti.jpeg
Hem ülkemizde hem de dünya genelinde sürücülerin gözdesi olan araç markalarından biri olarak karşımıza çıkan Mercedes, uzun yıllardır geliştirmiş olduğu araç modellerinin tasarımları ve araçların teknik özellikleri ile otomotiv sektöründe rakiplerine göre bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Mevcut araçlarını geliştirmeye devam eden firma, son olarak geçtiğimiz yılın eylül ayı içerisinde C serisinin All Terrain modelini sürücülerin beğenisine sunmuştu. Görünüm olarak geleneksel C serisinin Estate modelini andıran C serisi All Terrain, Münih’te düzenlenen Otomobil Fuarı’nda sahneye çıkmış ve o dönem içerisinde hem tasarımı hem de diğer özellikleri ile sürücülerden ve diğer sektör temsilcilerinden tam not almayı başarmıştı.

Grup Müdüründen Açıklama Geldi!

Mercedes Benz’in C serisi All Terrain modelinin Türkiye yollarında boy göstereceğinin öğrenilmesinden sonra çeşitli açıklamalarda bulunan Mercedes Benz Otomobil Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Emre Kurt, yeni All Terrain’in binek araç modelleri ile SUV modelleri arasında mükemmel bir denge sağladığını belirterek, bu araç ile lüks tutkunlarının hedef alındığını belirtti.

Yeni All Terrain'in Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu!

Mercedes Benz tarafından tasarlanan ve ülkemizde de satışı yapılacak olan yeni All Terrain’in satış fiyatının 1.387.000 TL’den başladığı duyuruldu.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,052
Son üye
Eskisehir
Üst