Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Mercedes Benz EQS kaç km menzile sahip?


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Bu gün sizlere Elektrikli olarak üretilen Mercedes Benz EQS kaç km menzile sahip? Tek şarj ile Mercedes Eqs kaç km yol gidiyor? Bu soruları cevaplayacağız. Sizler için hazırladığımız bu detay yazısını inceleyelim.

Elektrikli Mercedes Benz EQS kaç km menzile sahip?​

Bilindiği üzere elektrikli otomobiller üretilirken tek şarj ile belli km yol katediyor. Normal şartlarda ölçülen bu menzil elektrikli otomobiller için hayati öneme sahip diyebiliriz. Çünkü bu aracı almak isteyen birisi için en önemli nokta ise kaç km menzil gidebiliyor?

Tek şarj ile kaç km yol gidebilirim sorusu oluyor. Elektrikli otomobil seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden birisi de tek şarj ile gidilebilecek mesafedir. Mercedes EQS içinde merak edilen bu mesafeyi sizler için açıklıyoruz. Bu modeli almadan önce sizlere bunu detay olarak açıklıyoruz.


Mercedes Benz EQS kaç km menzile sahip?


Mercedes'in özelliklerini merak edenler için tekrar tekrar yazmaya gerek yoktur. Şimdi gelelim Mercedes EQS kaç km menzile sahip bu sorunun cevabına. Evet Mercedes Benz EQS tam olarak 770 Km menzile sahiptir.

Bu da şu an için üretilmiş en iyi menzile sahip otomobiller arasında yer almasını sağladı. Yani aracınızı evden şarj ettiniz. Uzun bir yolculuğa çıkacaksınız. Rotanız tam olarak 770 km sonrasına kadar yetecektir. Hızlı şarj noktası olan bir yerde durup bir kaç saat dinlenirseniz de yeniden bir 770 km daha eklenecektir. Tek şarjınız ile gayet iyi bir mesafe gidebilirsiniz.

Elektrikli otomobil tercih edilmesinde en önemli nokta gerçekten de bu menzildir. Çünkü kullanıma göre değişen ve beklentiler için farklı farklı modellere yönelim olacaktır. Yani şehir içinde kullanılacak olan bir model 300-450 km arasında olurken, şehir dışına sıkça çıkacak birisi için ise bu aralık 500-750 km olmalıdır. Şehir dışına veya iş seyahati sırasında elektrikli otomobil ile yolda kalmayı kimse istemeyecektir. İşte tam da burada elektrikli bir Mercedes almayı düşünürseniz eğer size EQS modeli yetecektir.

Çünkü elektrikli Mercedes Benz EQS kaç km menzile sahip diye merak ediyorsanız eğer 770 km ve kullanıma göre daha da fazla gideceğiniz bir araç sizleri karşılayacaktır. Bu menzil ise mevcut şartlarda yeterince iyi olarak değerlendirilmektedir.

Ayrıca Mercedes Benz EQS lansman görüntüleri de kanalında paylaşıldı. Hemen aşağıda video da lansman görüntülerini izleyebilirsiniz.

 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,060
Son üye
Rüstem Yıldırım
Üst