Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Martı'nın Sahibinden hediye TOGG


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,188
Tepkime puanı
251
TOGG, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun kısaltmasıdır ve Türkiye'nin yerli otomobilini üretmek için kurulan bir girişimdir. Eğer Martı şirketi, CEO'su İzmitli Oğuz Alper Öktem'in sosyal medya hesabından yayınladığı videoda TOGG'u 5. yıl dönümleri için hediye edeceğini duyurdu.

TOGG, Türkiye için önemli bir projedir ve böyle bir hediye, Martı şirketinin yıl dönümünü kutlamak için oldukça dikkat çekici bir jest olabilir. Bu tür duyurular genellikle şirketin tanıtımı veya reklam stratejileri için yapılabilecek ilginç etkinlikler arasında yer alabilir. Bu haberin paylaşılması, hem Martı'nın hem de TOGG'un daha geniş kitlelere duyurulması açısından önemli olabilir.

Martı'nın kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Oğuz Alper Öktem'in paylaştığı bu video oldukça ilgi çekici görünüyor. MartıTAG sürücülerine veya kullanıcılarına TOGG hediye edecek olmaları, Martı'nın 5. yıl dönümü için oldukça önemli bir jest olabilir.

Öktem'in belirttiği gibi, eğer bir MartıTAG çağrılırsa, kendisinin TOGG ile geleceğini ifade etmesi, hem Martı'nın bu yıl dönümü kutlamasına özel bir anlam katması hem de bu aracın kullanıcıları için heyecan verici bir fırsat olabilir. Bu tür etkinlikler, şirketlerin müşterileriyle etkileşimini artırmak ve ilgi çekmek için kullanılan popüler yöntemler arasında yer alabilir. Bu duyuru, Martı'nın ve TOGG'un daha geniş bir kitleye duyurulmasını sağlayabilir.

 

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,185
Mesajlar
4,578
Kullanıcılar
7,901
Son üye
Mtaytak
Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst