Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

KKTC’nin Yerli Otomobili Günsel Metaverse Evreninde


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Geleceğe yön vermesi beklenen teknolojik gelişmeler arasında Web 3.0 ile hayatımıza giren metaverse kavramı ön plana çıkıyor. Bununla birlikte otomotiv sektörü de büyük bir değişime hazırlanarak elektrikli otomobillerin üretimine ağırlık veriyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) yerli elektrikli otomobili Günsel, yükselen metaverse platformlarına ayak uydurmaya başladı. Edinilen son bilgilere göre Günsel, en popüler metaverse platformlarından biri olarak gösterilen Decentraland üzerinde arsa satın aldı.

Bu arsada inşa edeceği sanal Showroom ile elektrikli otomobil deneyimini müşterilerle buluşturacak. Günsel, metaverse hamlesi sayesinde elektrikli otomobil deneyimini en önemli sanal gerçeklik evrenlerinden birine taşımaya hazırlanıyor.

Günsel İki Teknolojiyi Birleştiriyor

Günsel İki Teknolojiyi Birleştiriyor
Elektrikli otomobil teknolojisi ile metaverse evrenini birleştiren Günsel, sektörde tüm dikkatleri üzerine çekti. Henüz gelişme aşamasında olmasına rağmen metaverse alanında büyük ilgi gören Decentraland üzerinde sanal showroom kurulacak.

Gelecekte kullanıcı deneyimlerini ve satın alma alışkanlıklarını büyük ölçüde değiştiren sanal gerçeklik evreninde Günsel de kendi yerini alacak. Günsel markasının Decentraland’de açacağı showroom’u sayesinde seri üretim öncesi ilk modeli olan B9 ile ikinci modeli J9’u bu platformdan dünyaya tanıtacak.

Günsel Etkileşim Merkezi Kuruluyor

2022 yılında seri üretime geçmesi beklenen Günsel B9 modeli ile J9 modeli büyük ilgi görmeye başladı. Günsel markası teknolojinin gelişim sürecine paralel olarak metaverse evreninde yaşanacak ilerlemeleri yakından takip edecek.

Metaverse evrenindeki gelişmelere ayak uydurmak için Günsel markası tarafından bu tür platformlarda Günsel Etkileşim Merkezi kurulacak. Ethereum tabanlı hizmet veren Decentraland üzerinde Günsel NFT’lerini satın alan kullanıcılar, seri üretim sonrası satışa çıkacak olan Günsel B9 modelinden öncelikli alım hakkına sahip olabilecek.

Artırılmış gerçeklik özelliklerinin her geçen gün gelişmeye devam ettiği metaverse evreni, teknolojiye yakın olmak isteyen firmaların ortak noktası oldu. Dünyanın farklı yerlerinden pek çok kullanıcı aynı anda sanal karakterler ile metaverse evreninde varlık gösterebilecek. Bu yüzden Günsel, Ethereum tabanlı Decentrland’de ilk showroomunu açmaya hazırlanıyor.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,060
Son üye
Rüstem Yıldırım
Üst