Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Kia Nisan Ayı Kampanyasını Başlattı! Kredi Desteği Verilecek!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
2021 yılının son aylarında altın piyasasında ve döviz kurlarında gözlenen ani yükselişler, pek çok sektörde olduğu gibi otomotiv sektöründe de yüksek oranlı zamların yapılmasına sebep oldu. Zamlar sonrasında fahiş fiyatlar aracılığı ile satışa sunulan ikinci el ve sıfır kilometre araçlar, kendi aracının sahibi olmak isteyen vatandaşları hayal kırıklığına uğrattı.

Yapılan piyasa müdahaleleri ve hükümetin yeni ekonomi modelleri kapsamında bir nebze de olsa kontrol altına alınan ekonomi piyasalarından sonra araç fiyatlarına yapılan zamların geri çekilmesi konusunda umutlanan vatandaşlar, yeni dönemde ortaya çıkan Rusya- Ukrayna savaşı, çip krizi ve diğer faktörler çerçevesinde olumsuz etkilenen otomotiv sektörü karşısında tekrar savunmasız kaldılar.

Bu noktada araç satın alabilmek için nakit desteğine ya da indirimli bir kampanyaya ihtiyaç duyan vatandaşlar, güncel firma fırsatlarını araştırmaya başladılar. Vatandaşların cazip seçeneklere sahip olan araç kampanyası arayışlarına, nisan ayının ilk haftasında Kia’dan olumlu yanıt geldi. Güney Koreli firma, bazı araç modelleri için kredi kampanyası başlattığını duyurdu.

Kia'dan Bahar Ayı Kampanyası!

Kia’dan Bahar Ayı Kampanyası!
1944 yılında kurulan ve o günden bugüne kadar gelişimini sürdürmeyi başarmış olan Güney Koreli Kia, yeni dönemde araç sahibi olmak isteyen ancak bütçesi yeni dönem araç zamlarını karşılamaya yetmediği için desteğe ihtiyaç duyan vatandaşlar için yepyeni iki kampanya geliştirdiğini duyurdu.

Anadolu Gruba bağlı olarak kredi hizmeti sunacağını duyuran Kia, belirlemiş olduğu bazı araç modelleri için 200 bin TL’lik, bazı araç modelleri için ise 100 bin TL’lik destekte bulunacağını ilan etti.

Kia'dan 200 Bin TL’lik Kredi Hizmeti!

Kia, resmi internet sitesi aracılığı ile duyurmuş olduğu birinci kampanya haberinde bazı araç modelleri için azami vadesi 12 ay, üst limiti 200 bin TL, aylık faiz oranı ise yüzde 1,49 olan kredi hizmeti sunacağını açıkladı. Söz konusu kampanya kapsamında satın alınabilecek modeller şu şekilde belirlendi:
  • Rio
  • Stonic
  • XCeed HB
  • Sportage
  • Ceed STW

Kia'dan 100 Bin TL’lik İkinci Kampanya Müjdesi!

Kia, ticari araç modellerinden olan Bongo ve Picanto için de 100 bin TL tutarında, 12 ay vadeli, yüzde 1,49 faiz oranlı kredi hizmeti sunacağını açıkladı.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,060
Son üye
Rüstem Yıldırım
Üst