Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Kazaya karışan ilk Ford Mustang Mach-E tarihe Geçti!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Bu araç Kazaya Karışan İlk Ford Mustang Mach-E olarak tarihe geçti. Ford Mustang Mach-E yalnızca olmuştur birkaç ay satışa böylece yolda birçok örnek henüz bulunmamaktadır.

Ne yazık ki, birisi Ford'un ilk elektrikli SUV'sini düşürdükten sonra artık dünyada bir örnek daha yok . Instagram'da yayınlanan görüntüler, büyük olasılıkla dünyanın ilk harap Mustang Mach-E'sinin kalıntılarını gösteriyor ve çok üzücü bir durumda.

Bu ezilmiş karmaşanın kalıntılarına bakıldığında, elektrikli SUV'da büyük hasar ortaya çıkıyor - her gövde paneli buruşuyor, çiziliyor ve çöküyor, bu yüzden bu parlamayacak. Kaputun şekli bozulmuş, sağ ön çamurluk, arka tampon ve her iki ayna da ayrılmış ve ön cam parçalanmış.
Kazaya karışan ilk Ford Mustang Mach E olarak tarihe Geçti!
Instagram gönderisine göre, Mustang Mach-E bir otoyolda yüksek hızlı bir kazaya karıştı. Neyse ki, yolcular küçük yaralanmalarla kurtuldu. Mustang Mach-E henüz Karayolu Güvenliği Sigorta Enstitüsü tarafından çarpışma testine tabi tutulmadı, ancak elektrikli SUV, herkesin bu çirkin görünümlü çarpışmadan uzaklaştığı ve çatı ile a-sütunlarının göründüğü göz önüne alındığında yüksek güvenlik standartlarına sahip görünüyor darbeye dayanmış olmak.

En azından batarya, Teksas'taki son ölümcül Tesla Model S kazasından farklı olarak alev almadı. Bu özel Mustang Mach-E, 68 kilowatt-saat veya 88-kWh pil ve 266 beygir gücü üreten tek bir elektrik motoruyla çalışan standart bir temel Select trim gibi görünüyor. Kazaya karışan ilk Ford Mustang Mach-E haberimiz hakkında düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst