Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Kardan yerli otomobil heykeli büyük ilgi gördü


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
66


Erzurum'da düzenlenen bir festivalde tam olarak 10 kamyon kardan yapılan yerli otomobil heykeli izleyenlerin beğenisini topladı. Doğu Anadolu Kariyer fuarında sergilenen kardan yerli otomobil heykeli izleyenlerin beğenisini topladı.

Aşağıda resimlerde de yer alan w10 kamyon kar ile 15 günde 25 kişi tarafından yapılan kardan tok heykeli görenleri hayrete düşürdü. Türkiye'nin otomobili girişim grubu öncülüğünde üretilen yerli otomobil TOGG üzerine her zaman ilgi toplamayı Başaran elektrikli otomobiller arasında yer almayı başardı. İlerleyen zamanda yerli otomobil ile daha birçok sponsorluk veya reklam anlaşmaları görebiliriz bu ise bir sosyal sorumluluk projesi gibi halkın ilgisini toplamayı başardı.

biz de bugün size bu konunun detaylarını sunmak istedik yerli otomobil Forumu olarak güncel gelişmeleri gündemdeki konuları ve yerli otomobil haberlerini yapmaya devam edeceğiz. Aşağıda fotoğrafını yayınlayacağım kardan yerli otomobil heykeli hakkında sizin düşünceniz neler yorumlarınızı bekliyorum.
65


64


63
 
Son düzenleme:

ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Bu haber güzel ve güncel bir haber olmuş elinize sağlık
 

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,105
Son üye
Arifkara
Üst