TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Kardan yerli otomobil heykeli büyük ilgi gördü

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,114
Tepkime puanı
225
66


Erzurum'da düzenlenen bir festivalde tam olarak 10 kamyon kardan yapılan yerli otomobil heykeli izleyenlerin beğenisini topladı. Doğu Anadolu Kariyer fuarında sergilenen kardan yerli otomobil heykeli izleyenlerin beğenisini topladı.

Aşağıda resimlerde de yer alan w10 kamyon kar ile 15 günde 25 kişi tarafından yapılan kardan tok heykeli görenleri hayrete düşürdü. Türkiye'nin otomobili girişim grubu öncülüğünde üretilen yerli otomobil TOGG üzerine her zaman ilgi toplamayı Başaran elektrikli otomobiller arasında yer almayı başardı. İlerleyen zamanda yerli otomobil ile daha birçok sponsorluk veya reklam anlaşmaları görebiliriz bu ise bir sosyal sorumluluk projesi gibi halkın ilgisini toplamayı başardı.

biz de bugün size bu konunun detaylarını sunmak istedik yerli otomobil Forumu olarak güncel gelişmeleri gündemdeki konuları ve yerli otomobil haberlerini yapmaya devam edeceğiz. Aşağıda fotoğrafını yayınlayacağım kardan yerli otomobil heykeli hakkında sizin düşünceniz neler yorumlarınızı bekliyorum.
65


64


63
 
Son düzenleme:

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,114
Tepkime puanı
225
Bu haber güzel ve güncel bir haber olmuş elinize sağlık
 

Çevrimiçi

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,925
Mesajlar
3,576
Kullanıcılar
5,227
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst