Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Honda’dan Biri Elektrikli, Biri Hibrit İki Yeni Araç Müjdesi!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Nerede ise her gün otomotiv sektörüne bir yeni elektrikli araç haberinin dahil olduğu şu günlerde, Honda firmasından da bir atılım geldi. Hem ülkemizde hem de diğer dünya ülkelerinde sürücüler tarafından büyük rağbet gören modellere sahip olan Japon devi Honda, yeni dönemde iki yeni araç ile birden tüketicilerin karşısına çıkacağını duyurdu.

Günümüz gelişen ve buna bağlı olarak da değişen teknoloji dünyasında hemen hemen her sektörde olduğu gibi otomotiv sektöründe de büyük adımlar atılmaya devam ediliyor. Dünyada Tesla ile yaygınlaşan ülkemizde ise yerli otomobil Togg ile kendini gösteren elektrikli araç üretimi, her geçen gün daha çok ilgi görüyor.

Bu kapsamda kısıtlanan benzinli ve dizel araç üretimi, tüm otomobil üreticilerinin rotasını elektrikli araç üretimine çeviriyor. Her yeni günde elektrikli araç üretimi konu başlığında yapılan yenilikler hem tüketiciler hem de sektör içerisinde yer alan diğer kurum ve kişiler tarafından yakından takip edilirken, bugün itibari ile mevcut haberlerin arasına bir yenisi daha eklendi.

Japonya’nın otomotiv devi olarak tanımlanan Honda, yayınladığı iki araç görseli ile yakın zamanda piyasaya yeni modellerin dahil olacağının sinyallerini verdi.

Honda’dan Ses Getiren İki Yeni Araç Tanıtımı!

Satışa sunduğu araçların hem tasarımları hem de kullanım konforları sayesinden adından söz ettirmeyi başaran otomotiv firmalarından biri olan Honda, yeni dönemde otomotiv sektöründe gözlenen gelişmelere ayak uydurarak bir atılım gerçekleştirdi.

Daha önce ki araçlarına ek olarak iki yeni araç modeli daha üreteceğinin sinyallerini veren Honda, söz konusu araçların görsellerini resmi hesabı aracılığı ile paylaştı.

Biri Hibrit, Biri Elektrikli!

Biri Hibrit, Biri Elektrikli!
Honda’nın resmi hesabı aracılığı ile paylaşılmış olan araç görsellerine göre araçlardan birinin hibrit, diğerinin ise elektrikli olduğu anlaşıldı. İki yeni araca dair herhangi bir teknik bilgi ya da isim paylaşılmazken, Honda araç tutkunları gelişmeleri heyecan içerisinde beklemeye başladılar.

Elektrikli Aracın Hangi Modele Benzediği Tespit Edildi!

Honda tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen görselleri paylaşılmış olan elektrikli araç modelinin tasarım dilinin yeni HR-V’ye çok benzediği tespit edildi.

Ayrıca konuya ilişkin yapılan bir diğer tespite göre aracın konsept olarak Çin’de tanıtılan elektrikli araç modellerine benzeyeceği de düşünülüyor.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst