TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Harley Davidson sadece bir adet elektrikli bisiklet üretecek!

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,107
Tepkime puanı
225
Harley Davidson sadece bir adet elektrikli bisiklet üreteceğini duyurdu. Harley Davidson'un elektrikli bisiklet markası Serial sadece 1 adet elektrikli bisiklet üretecek ve bu üretilen bisiklet modelini açık artırma ile satışa çıkaracak.

Harley Davidson sadece bir adet elektrikli bisiklet üretecek​

Harley Davidson elektrikli bisiklet markası Serial bölümünü kendinden ayırıp elektrikli bisiklet üretimi yapmakta idi. Sadece bir tane seri olarak da konsept model oluşturan Harley bu seriden sadece bir tane üretecek ve bu seriyi açık artırma yaparak satacak. Tarz olarak da Harley Davidson motosikletlerine benzeyen modele en fazla parayı veren kişi sahip olacak.
Harley Davidson sadece bir adet elektrikli bisiklet üretecek!
Açık artırma ilanına ise Harley Davidson severler katılacak gibi görünüyor. İşte bu serinin ilk üyesi MOSH/CHOPPER modeli retro tarz bir elektrikli bisiklet. Bisiklette, 250W gücünde bir elektrik motoru yer alıyor. 526 Wh pil paketi 160 kilometrelik bir menizl vadediyor. Tabi bu menzil kullanıma göre değişkenlik gösterecektir.
Ayrıca açık artırma sadece 3 gün sürecek ve en çok fiyatı veren kişiyi de alacaktır. Hatta şu ana kadar da 6 bin dolar verildiği söyleniyor. Dahası da olursa gelişmeleri sizlere paylaşmaya devam edeceğiz.
 

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,919
Mesajlar
3,560
Kullanıcılar
5,026
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst