Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Gürcistan Elektrikli Otomobil Üretiyor Mu?


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Gürcistan Elektrikli Otomobil Üretiyor Mu? Sanayi sektöründe büyük bir atak yapan ve yaptığı bu ataklar arasında en çok merak edilen konular arasında Gürcistan elektrikli otomobil üretiyor mu? Sorusu bulunmaktadır ve bu konu ile alakalı bilgiler merak edilmektedir.

Gürcistan Elektrikli Otomobil Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor​

Gürcistan, yerli otomobil üretmeye hazırlanıyor ve üretmeyi tasarlamış oldukları modelin elektrikli otomobil modeli olduğu belirtilmektedir. Üretiminin 40 bin adet olarak yapılacağı söylenen elektrikli otomobil tanıtımı oldukça göz dolduran büyük bir organizasyon ile kamuoyuna tanıtıldı.

Tasarım şekli ile beğeni toplayan elektrikli otomobil, model itibarı ile Tesla model otomobili andırdığı düşünülmektedir. Yapmış olduğu bu atak sayesinde, ülke ekonomisi için büyük bir fayda sağlaması beklenen Gürcistan'ın, 20 bin civarında bulunan üretimi yapılacak olan otomobilleri, Avrupa da piyasaya sürmesi bekleniyor.

Elektrikli Araba Fiyatları 2020Tanıtım Büyük İlgi Gördü​

Tanıtımı büyük bir organizasyonla yapılmış olan tanıtım fuarına, halk göstermiş olduğu büyük ilgi ile destek verdi. Bu konu hakkında açıklama yapan Gürcistan'ın Başbakanı konuşmasında, otomobil üretimi ile ülke ekonomisine katkısı olmasının yanı sıra, iş sahası açılacağından istihdam yapılacağını ve bu durumunda ekonomik olarak ülkeye katkı sağlayacağını belirtti.

Elektrikli Otomobil Doğa Dostu​

Sunulan proje için fikirlerini belirten Başbakan, bu proje ile ülke ismimizi marka haline getirmemizin yanı sıra, üretilen elektrikli otomobillerin doğaya karşı zarar vermediği için önemli bir konuma sahip olduğunu belirtti. Gürcistan, üretmek istediği elektrikli otomobil için Çinli büyük bir otomobil şirketi ile anlaşma sağladığı gelen haberler arasında.

Proje aşamasında bile yoğun ilgi gören elektrikli otomobil üretimi Gürcistan'da büyük bir destek görerek faaliyet göstermeye başladı. Üretim aşamasında, dört ayrı model tasarımının yapılarak üretim miktarının yarısı civarının iç pazarda satışa sunulacağı belirtilen bilgiler arasındadır. Yapılacak olan proje hakkında merak edilen konular, halka arz edilirken, konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Markalarının bölge de en üst seviyelere çıkacağını ve endüstriyel alanda büyük başarı sağlanılacağının tahmin edildiği belirtilmektedir. Atılan bu büyük adım üzerine, ekonomik açıdan kalkınma sağlayacağı ön görülen proje, yoğun ilgi ve destek görmeye devem ediyor. Gürcistan elektrikli otomobil üretiyor mu? sorusunu sizler için cevapladık.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,052
Son üye
Eskisehir
Üst