Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Günsel B9 fiyatı ne kadar olacak?


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Bu gün sizlere Günsel B9 fiyat detaylarını, yani Günsel B9 fiyatı ne kadar olacak? Bu sorunun cevabını paylaşacağız. Hemen detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Günsel B9 fiyatı ne kadar olacak?​

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin yerli otomobil markası Günsel modellerini duyurmuştu. Elektrikli olarak üreteceği bu modeli bizde sizlerle paylaşmıştık. Haftalarca da gündemdeki yerini korumuş bir haber olmuştu.

Seri üretime başlayacağı bu modellerden birisi B9 diğeri ise J9 modeli idi. Merak edilen ve heatcback modeli olan Günsel B9 Fiyatları da merak edilen diğer konular arasında yerini almayı başardı.
Günsel B9 Fiyatı ne kadar olacak?
Günsel otomobili sevenler Kıbrıs'ta ve Türkiye'de bu konuyu merak etmeye başladı desek yeridir. Çünkü satış önceliğini Kıbrıs'a daha sonra da Türkiye'ye verecek olan Günsel otomobilinin şu anda açıklanan veya açıklanacak olan fiyatı merak edilmektedir.

Şimdi gelelim B sınıfı araç segmentine göre üretilen Günsel B9 Fiyatları ne kadar olacak sorusunun cevabına; Henüz Günsel B9 Fiyatı için herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Çünkü henüz seri üretim aşaması tamamlanmayan bu modelin Türkiye satış fiyatı hakkında veya Kıbrıs satış fiyatı hakkında detay bulunmuyor. İlerleyen zamanda netleşmesi beklenen Günsel B9 modeli için gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst