Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

GMC Hummer EV, Cybertruck Kadar Keskin Görünüyor!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
GMC Hummer EV, Cybertruck Kadar Keskin Görünüyor! Yazımızda bu model hakkında detayları ve tasarımı hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

GMC Hummer EV, Cybertruck Kadar Keskin Görünüyor!​

Hem pikap hem de SUV olarak üretilen model, kesinlikle yollarda görmek isteyeceğimiz türden olmayı hakediyor. Ancak her iki versiyon da da benimsediği hoş estetik olmadan bu keskin görüntü Tesla Cybertruck kadar popüler olur mu?

Hummer EV için tasarımcılar, stili üzerinde çok çalıştılar ve şimdi EV'nin görünümü kesinleştiğini duyurdular. GM mevcut tasarıma karar vermeden önce bize konsept görüntüleri paylaşarak kendi fikirlerini gösteriyor.
GMC Hummer EV, Cybertruck Kadar Keskin Görünüyor!
Kamyonun ilk konsept çizimlerini daha önce görmüştük , fakat yukarıdaki tasarım geçmişte gördüklerimizden çok uzak görünüyor. Burada, keskin kenarlar ve tekerlek yuvasından kesilen geniş kutu kemerler, açılı tasarımın kamyonun çoğu köşesine taşınmasıyla en büyük farkı yaratmış görünüyor.

Tıpkı bir Tesla Cybertruck modeli gibi görünüyor. Arka bagaj kapağı, sonuç olarak biraz spoylere benziyor ve tavan da benzer bir görüntüye kavuşmuş. Ön tarafa net bir bakış alamıyoruz, ancak, geniş, kare bir ön pano ile geçmiş Humvee tasarımlarının aynı kaba tasalak şeklini takip ediyor gibi görünüyor.

General Motors Design bize bu tasarımın arkasındaki sanatçının kim olduğunu söylemiyor ve imza okunamayacak kadar iyi olmuş, fakat kim olursa olsun hem fütürist hem de tipik görünüme uygun bir şey yaratma konusunda oldukça iyi bir iş çıkarmış.

Mükemmel bir Hummer hissi. Yaratılan her yeni arabaya yapılan işin takdir edilmesini sağladığından ve otomobil şirketlerinin yeni bir araçtaki her ayrıntının varyasyonlarını ne kadar yoğun bir şekilde saplantı haline getirdiğini anlamamıza yardımcı olduklarından, geçmiş tasarım fikirlerine bu bakışları kenara atmaktan oldukça kaçınıyoruz.

Bu nedenle, bir dahaki sefere yolda görünüşünü beğenmediğiniz bir araba gördüğünüzde, üretim versiyonuna karar vermeden önce sayısız başka tasarım deneyen tasarımcıları bir düşünün. Onların hepsi de GMC Hummer EV modeli gibi yoğun bir çalışmadan geçerek karşımıza çıkıyor. Bizler otomobil sitesi yazarları olarak bu modeli çok beğendiğimizi bildirmek istedik.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst