Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Gelecekten Gelen Lincoln EV, 5 Duyuya da Hitap Edecek!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Otomotiv sektörünün hem mali hem çevresel hem de diğer faktörlerden ötürü elektrikli araç üretimine doğru yönelmesi, otomotiv firmaları arasında ki rekabet ortamının iyiden iyiye kızışmasına sebep oldu. Bu kapsamda hemen hemen her gün bir yeniliğe şahit olan sektör, son olarak Ford Lincoln’ün yeni tasarımı ile şaşkına döndü.

Amerika’nın en büyük otomotiv üreticisi firmalarından biri olarak hizmet veren Ford, lüks düşkünü müşterileri için geliştirmiş olduğu Lincoln markası aracılığı ile elektrikli araç piyasasına dahil oldu. Tasarladığı araçlar ile daha çok lüks tüketim yapan kişilere hitap eden Lincoln, yeni Star Concept EV modeli ile elektrikli araç sektörüne giriş yaptı.

Aracın gelecek çağlardan gelen bir görüntüye sahip olması, sürücüleri ve diğer sektör temsilcilerini heyecanlandırmayı başardı.

Lüks Tutkunlarına Lincoln'den Elektrikli Araç!

Lüks Tutkunlarına Lincoln'den Elektrikli Araç!
Amerikalı Ford’un lüks tutkunlarına hitap ettiği Lincoln oluşumu, uzun yıllardır tasarladığı araçların dış görünümü ve teknik özellikleri ile otomotiv sektöründe sağlam bir duruş sergilemeyi başarıyor. Firma, yeni dönemde çeşitli faktörler çerçevesinde hızla gelişen elektrikli araç sektörüne Lincoln oluşumu ile de dahil olduğunu duyurarak, markanın yeni Star Concept EV modelini tanıttı. Hem iç tasarımı hem de dış tasarımı ile hayran bırakan Star Concept EV, şimdiden birçok kişinin odak noktası haline gelmeyi başardı.

5 Duyuya Birden Hitap Edecek!

Elektrikli araç sektörüne Star Concept EV modeli ile dahil olan Lincoln, yeni tasarımı ile 5 duyuya birden hitap edeceğini duyurdu. Aracın tasarımda bulunan ışık, koku, görüntü ve sesler yardımı ile tüm doğa olaylarını tek bir tasarımda toplayacağı, yapılan tanıtım ile gözler önüne serildi. Ayrıca araçta dijital asistan da bulunuyor.

Bu özellik sayesinde sürücülerin aracı hem daha kolay park etmeleri hem de yol görüşlerinin daha iyi olmaları hedefleniyor. Yeni Star Concept EV modelinde sağlam yapıya da dikkat çekiliyor. Sürücüler için tamamen bir sığınak görevi görmesi sağlanacak olan bu araç, aynı zamanda eğlenceli bir sürüş deneyimi yaşatmayı da hedefleniyor.

"Bu Daha Başlangıç!"

Lincoln Başkanı Joy Falotico firmanın yeni aracı hakkında açıklamalarda bulunurken, bu aracın Lincoln’ün elektrikli araç tasarımlarının yalnızca başlangıcı niteliğinde olduğunu vurguladı. Başkanın bu vurgusu, yeni gelecek modeller konusunda büyük merak uyandırdı.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst