Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Forum'a ve sorulara olan ilgisizlik

Cem.

Üye
Arkadaşlar böyle güzel bir forum kuran arkadaşlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Ancak burada karşılaştığımız sorunları paylaşıp birbirimize yardımcı olamıyoruz. Sıkıntılarımız ya da sorularımız okunuyor ama cevap verme zahmetinde bulunmuyoruz. Ortak bir ses yok. Birlik olma destek yok. daha önce kaç kez görüşlerinizi almak için yada herhangi bir sorunu tartışmak için konu açtım ancak tek bir cevap yok. Böyle olunca burası forum olmuyor arkadaşlar. Bu durum admin için de geçerli . kendisinden daha aktif olmasını rica ediyorum. özelden kendisine de yazmıştım ama o da cevap vermedi. üzücü gerçekten. bu kadar emek verilerek hazırlanmış bir platform var ancak hiç bir hareket yok. Forum'un forum olması için en azından okuduğunuzda olumlu olumsuz bir cevap yazarsanız forum amacına ulaşmış olur. saygılarımla

ADMİN

Admin
Yönetici
Merhabalar hocam. Teşekkür ediyoruz bu konuyu gündeme getirdiğiniz için. Bende dahil şu an seçim vs iş güç telaşından ben kendi adıma konuşuyorum. Bildiğiniz üzere önemli bir seçim vardı. Ve Türkiye gündemi onla meşguldü. Dolaylı olarak herkesin işleri vs de seçimden dolayı yoğun veya stresliydi. Bu yüzden ben de kendi adıma forum için daha aktif olacağımın sözünü veriyorum. Bu durumu gündeme getiren @Cem. Arkadaşımızın da düşüncesine katılıyorum. Herkes bu konuda bildiğini veya bilmediğini sorulara gerekli şekilde yazsa bile en azından forum gelişimi ve yerli otomobilimizin gelişimi için daha iyi olacaktır. Bu konuyu hassas bir şekilde takip edeceğiz.

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,459
Kullanıcılar
9,998
Son üye
sat112