Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Ford Ticari Araçlara Yüzde 0.99 Faizli Kredi Kampanyası


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Türkiye’de otomobil fiyatları hızla artarken, sıfır kilometre araç satın almak isteyenler markalardan gelen kampanyaları yakından takip ediyor. Türkiye’de her yıl yüksek satış rakamlarına ulaşan Ford, ticari araçlara özel kredi kampanyasını duyurdu.

Ford’un şubat ayı için başlattığı yüzde 0.99 faizli kredi kampanyası büyük ilgi görüyor. Şubat ayına özel fırsatları değerlendirerek sıfır kilometre ticari araç almak isteyenler Ford bayilerini seçiyor. Ford ve Koçfinans ortaklığında gerçekleştirilen otomobil kredi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi.

İşletme sahiplerinin ticari işlerini yapabilmeleri için ihtiyaç duydukları taşıtlara yönelik kampanyalarda Ford adından sık sık söz ettiriyor. Ford’un şubat ayına özel indirim fırsatları ve düşük faizli kredi kampanyası ile en sevilen ticari araçlara sahip olmak kolaylaşıyor.

Otomobil fiyatlarındaki artışa rağmen Ford, düşük faizli kredi seçenekleri ile satış rakamlarını yüksek tutmaya devam ediyor.

Ford Şubat Ayına Özel Ticari Araç Kampanyaları

Ford Şubat Ayına Özel Ticari Araç Kampanyaları
İşletme sahiplerini yakından ilgilendiren ticari araç kampanyasında Ford, şubat ayı için geçerli olan kredi fırsatlarını duyurdu. Bu kapsamda Ford’n en sevilen ticari araç modellerinde yüzde 0.99 faiz oranından başlayan kredi seçenekleri ve uygun geri ödeme imkanı sunuluyor.

Bu kredi fırsatları Ford’un ticari araç ailesinde birçok modelde geçerli oluyor. 28 Şubat 2022 tarihine kadar Ford yetkili satıcıları üzerinden yapılacak ticari araç satın alımlarına özel yüzde 0.99 faiz oranları ile kredi desteği veriliyor. Kredi kampanyası 100 bin TL için geçerli olurken, 12 ay vade ile esnek ödeme seçenekleri sunuluyor.

Ford Kredi Desteği Hangi Modellerde Geçerli?

Türkiye’de satışa sunduğu çok sayıda ticari araç modeli bulunan Ford, bu alanda rekabette ön planda yer almaya özen gösteriyor. Ford’un ticari araç ailesinde en çok tercih edilen Ford Torneo Transit Courier, Tourneo Transit Connetct, Toruneo Transit Custom, Transit Minibüs, Transit Pick Up ve Transit Van modellerinde düşük faizlerle kredi çekip 2022 model bir ticari araca sahip olunabiliyor.

Bu modellerde 100 bin TL için yüzde 0.99 faiz oranıyla 12 ay vadeli kredi kampanyası 28 Şubat tarihine kadar devam ediyor.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst