Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Ford Mustang Mach-E polis arabası olarak karşımızda!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Ford, İngiltere polis filolarında hizmete girmesi planlanan Ford Mustang Mach-E polis arabası konseptini tanıttı. Detaylara gelin birlikte haberimizde göz atalım. Prototip olarak üretilen model Birmingham’daki “Emergency Services Show” içerisinde tanıtıldı.

Bununla birlikte Metropolitan Police, Sussex, Surrey, Güney Galler, Dyfed-Powys, Devon ve Cornwall ve Police Scotland kuvvetleri model ile ilgili detaylı bir rapor istedi.
Ford Mustang Mach-E polis arabası konsepti ile birlikte İngiltere kuvvetlerine sunuldu.
Kuvvetler, mevcut filoların çoğunu oluşturan yanmalı motorlu otomobiller yerine daha çevreci araçlar kullanmayı planlıyor. Ayrıca, Ford konseptin geliştirilmesi için dönüşüm ortağı Safeguard SVP tarafı ile birlikte çalıştı. Model, LED flaş lambalar, sirenler, radyolar ve yansıtıcı vinile sahip battenburg damalı görünümünü modern bir yorumla donattı.

Polis Arabası Ford Mustang Mach-E teknik özellikleri​

Standart modelin ana tahrik aküsünden güç tüketmemesi adına ve otomobilin maksimum menzilini azaltmaması için; polise özel aksesuarlara güç sağlaması amacıyla modele ekstra 12 voltluk bir pil takımı modele yerleştirilmekte.
IMG_20210910_105403.jpg
Model bünyesinde 68kWh değerine bir pil paketini bünyesinde barındırıyor. Bununla birlikte iki elektrikli motor ile birlikte model 400 kilometrelik bir menzili kullanıcıya sunabiliyor. Ayrıca bu iki elektrik motoru sayesinde model 265 beygir güce sahip. Yani model, Mustang Mach-E Standart Seri AWD modeline dayanıyor.

Ford, tüketicilere sunulan modellerde bulunan güç aktarma organları seçeneklerini İngiliz kuvvetlerine de sunmayı amaçlıyor. Bu ikinci seçenek ile birlikte model 610 kilometre menzile sahip. Ayrıca bu varyantta 88kWh değerinde bir pil paketi mevcut.

Arka aksa monte edilen elektrikli motor ile birlikte ise 290 beygirlik güç, arkadan çekiş sistemi ile birlikte kullanıcılara sunuluyor.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,081
Son üye
tezcang
Üst