Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Fiat’tan Egea Cross İndirimi! Fiyatlar, Nisan Ayının Ortasına Kadar Düşürüldü!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Döviz kurları, altın piyasası, pandemi temelli çip sorunu, tedarik problemleri ve daha pek çok faktör çerçevesinde giderek zam alan otomotiv ürünleri, yeni dönemde araç sahibi olmak isteyen vatandaşların hayallerinin ertelenmesine sebep oldu.

Artan araç fiyatları karşısında ne ikinci el ne de sıfır kilometre araç alacak bütçeye sahip olmayan vatandaşlar, yeni bir kampanya fırsatı bulmak amacı ile her gün piyasa araştırması yapmaya devam ediyorlar. Bu noktada vatandaşların yüzlerini bir nebze de olsa güldürecek olan kampanya haberi, araçlarının iç- dış tasarımları ve araç performansları ile dikkat çeken firmalardan biri olan Fiat’tan geldi.

Hem ülkemizde hem diğer dünya ülkelerinde, araçlarının tasarımları ve performansları sayesinde en çok tercih edilen otomotiv firmalarından biri olan Fiat’ın, mart ayının bitmesine günler kala indirime gittiği gözlendi.

Fiat'tan Mart Ayına Son Sürpriz!

Fiat'tan Mart Ayına Son Sürpriz!
İtalya’nın otomotiv devi olarak gösterilen ve üretimlerine hem Asya kıtasında hem Avrupa kıtasında hem de Amerika kıtasında devam eden Fiat, yeni dönemde çeşitli faktörlere bağlı olarak artan araç fiyatlarından sonra mağdur olan vatandaşlara, yepyeni bir kampanya haberi verdi.

Fiat tarafından resmen duyurulmamış olan ancak yayınlanan mart ayı fiyat listesine göre nerede ise 10 bin TL tutarında indirim gözlenen kampanya haberine göre Egea Cross versiyonlarında indirime gidilmiş olduğu anlaşıldı.

Söz konusu indirimlerin ne zaman biteceğine ilişkin net bir bilgi bulunmazken, firmaya yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre indirimin nisan ayının ortasına kadar süreceği öngörülüyor.

Fiat Egea Cross 2022 Fiyatları

Fiat tarafından yayınlanmış olan Egea Cross fiyat listesine göre model versiyonlarının güncel tutarları şu şekilde belirlendi:
  • 4 Fire 95 HP Street- Manuel- Benzinli: 315.900 TL
  • 3 Multi Jet 95 HP Street- Manuel- Dizel: 429.900 TL
  • 6 Multijet130 HP DCT Street- Otomatik- Dizel: 494.900 TL

Fiat Egea Cross Opsiyon Fiyatları

Fiat, güncel opsiyon fiyatlarını (ÖTV dahil) şu şekilde belirledi:
  • Güvenlik paketi: 12.800 TL
  • Plus paket: 12.800 TL
  • Renk seçimi: 2.700 TL
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,052
Son üye
Eskisehir
Üst