Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Fiat Egea Cross Fiyatları zamlandı! Nisan 2021


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Bu gün gelen zamdan etkilenen model olan 2021 Fiat Egea Cross Fiyatları hakkında detaylar sunacağız. Fiat Egea Cross Fiyatı ne kadar? Nisan ayı araç fiyatlarına hiç yaramadı desek yeridir. Bu soruyu da sizler için cevaplamış olacağız.

Fiat Egea Cross modeli segmentin de hayli sevilen ve iddialı bir araç oldu. Ülkemizde satışına başlanan bu model için de ilk zam yapılmış oldu. Zamdan nasibini alan modellerden birisi oldu. Şimdi ise sizlere bu zamdan nasibini alan 2021 Fiat Egea Cross Fiyatları için bilgiler paylaşacağız. Yani Fiat Egea Cross Fiyatı ne kadar? bu konuyu sizlere sunacağız.

Şimdi bu konu hakkında düşüncelerimizi kısaca belirtmek istedik. Modelin giriş paketinde de yaklaşık 10 Bin TL zam yapılmış. Göze çarpan büyük fiyat artışı ise üst paketlerde kendini göstermiş. Lounge paketi olarak bilinen üst pakette ise tam olarak 54 Bin TL artış olmuş. Şimdi rakamları sizlere sunuyoruz.
2021 Fiat Egea Cross Fiyatları hakkında detaylar sunacağız. Fiat Egea Cross Fiyatı ne kadar?
Yani tabloyu yorumlayacak olursak da Giriş modelinde 156.900 TL olan fiyat 10 bin TL’lik zam sonrasında 166.900 TL olmuş. Üst Paketin eski fiyatı 232 Bin TL iken tam olarak 54 Bin TL zam olarak 286 Bin TL olmuş. Nisan ayı yazının başın da da dediğimiz gibi Sıfır araba fiyatlarına iyi gelmedi.

Tüm otomotiv firmaları nerdeyse aynı oranda zam yaparak otomobil fiyatlarını iyice yukarı çektiler. Bu artışın başlıca sebebini söyleyecek olursak da döviz kurlarındaki artış olarak diyebiliriz. Bu yüzden araçlar çeşitli vergilendirme ve fiyat artışlarına maruz kaldığı için Nisan ayı fiyat artışları yapılmış oldu. Bu konuda düşüncelerinizi merak ediyoruz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,060
Son üye
Rüstem Yıldırım
Üst