TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Fatih Altaylı’dan İlginç TOGG Açıklaması Geldi!

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,113
Tepkime puanı
225
Fatih Altaylı'dan İlginç TOGG Açıklaması Geldi! Haberimizde Yotube Videomuzu izleyerek kanalımıza abone olmayı unutmayınız. Habertürk yazarı Fatih Altaylı, İlk iki araç daha önce gösterilen ve Pininfarina’nın ürettiği araçlardı. Fatih Altaylının Kaleminden çıkardığımız detaylar kısaca şu şekildedir: Fakat Diğeri ise Türkiye’de yapılan bir araç.

İlk prototiplere göre değişiklikler var. İlk önemli değişiklik aracın boyu aynı kalmakla beraber aks mesafesi 9 santim uzamış. Yapılan testler sonrasında rüzgar direncini azaltmak için bazı gövde değişiklikleri yapılmış. Ön kaput değişmiş. Çizgiler bana göre güzelleşmiş ve daha kaslı, daha heybetli olmuş. İçerde ise bayağı değişiklik var. Boydan boya kesintisiz giden bir ekran. Porsche Taycan gibi ama bunda hiç kesinti yak. Tam ekran.
Fatih Altaylı'dan İlginç TOGG Açıklaması Geldi!
"Şahane bir otomobil yapmakta olduğunuza her gün biraz daha fazla inanıyorum. Ben bu otomobili satın alırım. Çok da mutlu olurum" diyen Altaylı, "Sadece ölçek ekonomisi içinde işinizin kolay olmadığını, bütün büyük üreticiler birleşirken, FİAT gibi bir dev Chrysler ve sonra da Fransız PSA ile birleşmek zorunda kalırken.

Tüm markalar ortak çatılar altına girerken, Mercedes TESLA’ya ortak olurken, milyarlarca avroluk ARGE bütçeleri ortaya koyarlarken bu zorluklarla nasıl mücadele edeceğinizi düşünüyorum" ifadelerini kullandı. Bu ifadeleri Video olarak kanalımızdan izleyebilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,925
Mesajlar
3,571
Kullanıcılar
5,189
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst