Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Eminevim Yerli Otomobil TOGG için göz kırptı


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Eminevim Yerli Otomobil TOGG için göz kırptı. 10 şubat 2020 tarihinde resmi Eminevim YouTube kanalından bir video yayımlandı. Yerli otomobil TOGG Eminevim desteğini aldı desek yeridir.

Şu an hemen hemen her kurum yerli otomobil TOGG desteğini verirken Eminevim de bu gelişmeye kayıtsız kalamadı.

Eminevim TOGG Desteğini YouTube kanalından yayımladı​

Eminevim TOGG desteğini kanalında bizzat duyurdu. Haberimizde bu videoyu sizlere sunacağız. Eminevim faizsiz ev alma sistemi olarak işleyen bir firmadır. Buraya kayıt olan herkes belli aidatlar vererek kura veya çeşitli kampanyalar ile ev veya araba sahibi olabiliyorlar.

Bu sistem çok sevilen ve ilginin olduğu sistem de diyebiliriz. Şimdilerde araç almak isteyenlerin hayalini süsleyen otomobil ise Elektrikli TOGG olmuştu. Eminevim de bu olaya kayıtsız kalamayarak ilerleyen süreçte TOGG için kampanya yapabileceklerini duyurdu. Yani bu videodan anlatılan şey de bir nevi hem destek vermek hem de ilerleyen süreçlerde vatandaşlara imkan sağlayarak araç sahibi yapmak diyebiliriz.

Sizde Eminevim TOGG yerli otomobil videosunu izletince de şahit olacaksınız. Videodan da anlayacağımız şey net olarak "Eminevim Yerli Otomobil TOGG için göz kırptı" diyebiliriz. Siyasetten sanata, kamu kurumlarından özel kurumlara hemen hemen herkes tarafından beğenilmiş yopun beğenilenilgi ile karşılanmıştı.

Eminevim TOGG için desteğini ilerleyen zamanda da kampanya ile süsler ise daha da mükemmel olur. Ayrıca Emin Otomotiv veya Eminevim mantığı ile çalışan Fuzulev, Birevim, Birarabam gibi sistemlerde Elektrikli Yerli otomobil TOGG için desteklerini açıklarlar. Şimdi gelelim Eminevim'in hazırladığı TOGG destek videosuna.. Yorumlarınızı site yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,081
Son üye
tezcang
Üst