Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Elon Musk'ın İlk Süper Otomobilini Teslim Alması


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,251
Tepkime puanı
261
1999 ve Elon Musk bir McLaren F1 aldı

Elon Musk'ın içten motorlu arabalara düşkün olduğu bir dönem vardı - o kadar ki şimdiye kadar yapılmış en iyi araçlardan birini satın aldı: McLaren F1. 1999 tarihli bu video bize ironik bir şekilde Justine Wilson'ın Musk'ın özleyeceğinden korktuğunu söylediği bir şeyi veriyor: "takdir ve bakış açısı".

İzleyicinin geçmişine ve beklentilerine bağlı olduğu için takdir hakkında konuşamayız, ancak F1'in EV tarihi için muhtemelen yaptıklarını takdir ettiğimizi söyleyebiliriz. Perspektif ise yukarıdaki videonun en çok sunduğu şeydir. Diğer şeylerin yanı sıra, Tesla'nın popüler bir marka olma yolunda neden doğru yolu izlediğini anlamamıza yardımcı oluyor.

Bazı insanlar yanmalı motorlu araçlardan nefret etse de, McLaren F1, Musk'a bir arabanın nasıl olması gerektiğini öğretmiş olmalı. Sürdüğü kısa dönemde, F1 muhtemelen Musk'ı birkaç kez şaşırttı ve Model S'nin aynı şeyi yapmasaydı yeterince iyi olmayacağını bildiği noktaya geldi . Kayıt için Tesla CEO'su, Peter Thie'yi sadece birkaç ay sonra 2000'de şaşırtmaya çalışırken arabayı imha etti.


 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,458
Mesajlar
5,050
Kullanıcılar
9,988
Son üye
erkan ayyıldız
Üst