Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Elektrikli Otomobil Üretim Tesisi Projesi için Toplantı Yapılacak


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Elektrikli Otomobil Üretim Tesisi Projesi İçin 12 Mayısta Toplantı Yapılacak. Bu toplantıyı Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu duyurdu. Bu toplantının 12 Mayısta yapılacağı, inceleme ve değerlendirme toplantısı olacağı söylendi.

Elektrikli Otomobil Üretim Tesisi Projesi için Toplantı Yapılacak​

Evet değerli yerli otomobil severleri.. Bu haberimizin de detayında verdiğimiz gibi gerekli üretim tesisi kararları alınması için ve değerlendirmede bulunmak için bir toplantı düzenlenecektir. Bu toplantı ise 12 Mayıs 2020 de düzenlecektir. Corona Virüsü için bu projeye de erteleme gelirken tüm Türkiye yerli otomobil için tek yürek olmuştu.

Son günlerde adını az duyduğumuz yerli otomobil projesi için şimdiden çalışmalara tekrardan başlanıyor desek yeridir. Bursa'nın Gemlik ilçesinde kurulacak olan TOGG Yerli Otomobil Fabrikası Temeli için günler belirlenmişti. Fakat temel atma töreni Corona Virüsü yüzünden ertelenmiş oldu. Bu vakit aralığında da yerli otomobil için duraksama zamanı başladı.

Ülkemizin milli gururu olacak olan ve tanıtımı sonrasında TOGG otomobili hayli sevilmiş, herkesin hayalini süslemeyi başarmıştı. Bu gün ise Elektrikli Otomobil Üretim Tesisi Projesi İçin 12 Mayısta Toplantı Yapılacak haberi bizleri umutlandırdı. Yani bu toplantıda muhtemelen yeni faaliyet planlaması yapılacaktır. Bu yapılacak olan toplantıyı da sizlere gününde sunmaya devam edeceğiz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,081
Son üye
tezcang
Üst