Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Elektrikli Otomobil Alanlara İndirim Müjdesi


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Otomotiv sektöründe elektrikli araçların pazar payı her geçen gün giderek artarken, tüm dünyada elektrikli otomobil kullanımını teşvik edici projeler hız kazanıyor. Elektrikli otomobil satın alanlar indirim fırsatlarından yararlanmaya başlayacak. I-REC (Uluslararası Yenilebilir Enerji) sertifikasına sahip elektriği otomobil şarjında ve evsel tüketimde daha uygun fiyatlarla kullanma dönemi başlayacak.

BMW Elektrikli Araç Sahiplerine Fırsat

BMW Elektrikli Araç Sahiplerine Fırsat


Sıfır karbon ekonomisi ve hedefleri doğrultusunda pek çok sektörde olduğu gibi otomotiv sektöründe de elektrikli araçları kapsayan projeler geliştiriliyor. Otomotiv sektöründe tüm dünyada elektrikli araçlara dönüşümü teşvik edici proje ve stratejiler uygulanırken bir benzeri de Türkiye’de yaşanacak.

Borusan Otomotiv ile EnBW Enerji anlaşması kapsamında BMW marka elektrikli otomobil kullanıcılarına indirimli elektrik fırsatı sunulacak. BWM marka elektrikli otomobil kullanıcıları I-REC yani uluslararası yenilebilir enerji sertifikalı elektriği avantajlı fiyatlarla kullanabilecek. Bu elektrik hem evsel tüketimlerde hem de elektrikli otomobillerin şarj edilmesi sırasında kullanıma açık olacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik, elektrikli otomobilleri teşvik edici ifadeler kullandı. BMW markasının bu alanda öncü bir adım attığını söyleyen Tiftik’in açıklamaları elektrikli araç sahiplerini heyecanlandırdı.

Karbon Nötr Hayat Fırsatı

Uluslararası yenilebilir enerji sertifikalı elektriğin evsel tüketimde de indirimli kullanma fırsatı sunan proje hakkında konuşan Tiftik şunları söyledi: “İklim krizi ve çevresel farkındalık arttıkça elektrikli ve hibrit otomobillere yönelik talebin de hızla yükseldiğini görüyoruz.

Elektrikli ve plug-in hibrit teknolojili BMW sahibi doğa dostu kullanıcılarımıza karbon-nötr bir hayat fırsatı sunuyoruz.” Uzmanlar iklim değişikliği taahhütlerini yerine getirmek amacıyla ülkelerin elektrikli otomobil satışlarına hız kazandırdığını açıkladı.

Elektrikli araçların, enerji ve iklim geleceğindeki rolü ile gelişim perspektifleri önemli olduğu için dünyanın dört bir yanında otomobil satışlarında elektrikli modellerin satış adedi artmaya devam ediyor. Son verilere göre 2021 yılında dünyada satılan her 100 otomobilden 10’u elektrikli araç oldu.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst