Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Elektrikli Mini Araba Fiyatları


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,251
Tepkime puanı
261
Elektrikli Mini Araba Fiyatları Yakıt fiyatlarının artmasıyla birlikte üretimine hız verilen elektrikli mini araba modelleri yollardaki yerini şimdiden almaya başladı. Şehir içinde sağladığı kullanım avantajları ve ergonomik yapısıyla tam bir kullanıcı dostu olan bu araçların fiyatları marka ve modeline göre farklılık gösteriyor. Bilindiği gibi benzinli ve dizel araçlar çevreye saldığı aşırı zehirli gazlardan dolayı son günlerde tepki almaya başladı.

Elektrikli Mini Arabalar​

Bunu da göz önünde bulunduran otomobil firmaları üretimlerine hız vererek çeşitli fiyat ve modellerde mini elektrikli araç üretmeye başladı. Yakın zamanda tamamen elektrikli araç üretme fikrinde olan firmalar birbirleriyle yarışmaya başladı bile. Fiyat olarak dar ve orta gelir grubuna hitap eden bu araçlar oldukça kullanışlı.

Neden Elektrikli Otomobil​

Yollarda sık olarak rastladığımız, hatta hayret verici gözlerle baktığımız bu otomobiller tam bir çevre ve bütçe dostu. Bu araçlara ödediğimiz bütçeyi kısa sürede sağladığı yakıt avantajı ile amorti edebiliriz. Ayrıca çevreye hiçbir zarar vermeyen elektrikli mini araba modelleri şehir içinde park sorunu olmaksızın kullanım avantajı sunuyor.

1-14.jpgBu nedenle en çok tercih edilen araçlar arasında yerini alıyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte otomobil firmaları alışkanlıklarımızı değiştirmeden kullanma imkânı sunan elektrikli araçlar üretmeye başladılar. Benzinli bir araçta aradığımız tüm özellikleri bu araçlarda bulmak mümkün. Sessiz ve güvenli bir sürüş imkânı sunan bu araçlar performans açısından benzinli araçları aratmayacak düzeydedir.

Elektrikli Mini Araba Fiyatları​

Marka ve üretiminde kullanılan malzeme kalitesine göre oldukça farklılık gösteren fiyatlar sergileyen elektrikli mini araba modelleri mevcuttur. Özellikle Hindistan ve Çin de üretilen araçlar uygun fiyatları ile dikkatleri üzerine çekiyor. İthal edilen bu araçlara 25 bin liradan başlayan fiyatlarla sahip olunabilir. Ülkemizde bulunan distribütör firmaları bu araçları ülkemize getirerek satış ve servis hizmetlerini sunarlar.

2.png


Daha konforlu ve üst seviyede olan mini elektrikli araçlar 200 bin liraya kadar ülkemizde temin edilebiliyor. Ülkemizde bulunan köklü firmaların ürettiği bu araçları benzinli araçlardan ayırt etmek neredeyse imkânsız. Yakın gelecekte tüm dünya da zorunlu hale gelmesi beklenen elektrikli araçları ülkemizde üreten firmalar mevcuttur.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,458
Mesajlar
5,050
Kullanıcılar
9,988
Son üye
erkan ayyıldız
Üst