TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Elektrikli Mercedes Vito Fiyatı

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,115
Tepkime puanı
225
82


Elektrikli Mercedes Vito tanıtımı gerçekleştikten sonra şimdi de merak edilen kısım ise elektrikli Mercedes Vito fiyatı ne kadar olacak konusu oldu. Bizde elektrikli otomobiller ve yerli otomobil Forumu olarak sizlere Bu sorunun cevabını vereceğiz.

İptal olan Cenevre fuarında sonra 2020 yılında tanıtılan ilk elektrikli Mercedes olan Vito serisi ticari olarak üretilen elektrikli otomobil serisi oldu. Ayrıca özelliklerinden sonra merak edilen Bir diğer konu ise elektrikli Mercedes Vito fiyatı ne kadar konusu e de şimdi sizlere Bu fiyatı açıklayacağız.

E-Vito yani elektrikli Mercedes fiyatı Almanya'da vergiler hariç tam olarak 22600 euro olarak satışa sunulacağı söyleniyor. Sadece söylenti diye altını çizmek istiyorum. Mercedes için burakhan bence çok düşük bir rakam. Medyada yapılan haberler bu yönde olduğu için sizlere ben de bu fiyatı yazdım.

Fakat benim görüşümü soracak olursanız eğer Almanya'da Mercedes Vito 40000 euro bandında satılacaktır. Bu da ülkemiz bazında TL olarak ise 280 bin Türk lirası etmektedir. Üzerine de vergiler ve ÖTV ile katarsak 300 330 bin Türk lirası arasında olacaktır.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,928
Mesajlar
3,580
Kullanıcılar
5,293
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst