Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Elektrikli araç Triggo


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,251
Tepkime puanı
261
Bu yazıda sizlere Elektrikli araç Triggo hakkında detaylar paylaşacağız. Elektrikli araç Triggo'yu hangi marka üretiyor? Kaç km menzile sahiptir? Triggo en yüksek hangi hıza ulaşabiliyor? Ne zaman satışa sunulacak? Kaç saatte şarj oluyor bu konuda sizlere detaylar sunacağız.

Elektrikli araç Triggo Nedir? Hangi marka üretiyor?​

Elektrikli araç Triggo; ülkemizde ve Dünyada Elektrikli olan her şeye olan ilgi arttıkça yeni çıkan araçlar her zaman dikkat çekmeyi başarıyor. Bu gün de bizim dikkatimizi çekem Elektrikli Triggo hakkında önemli detayları sizlerle paylaşacağız. Elektrikli bisikletler, motosikletler ve scooter derken bu kez de mini araç olan Triggo gelişmesini ele aldık.

Tıpkı Renault Twizy gibi elektrikli araç olarak üretilen Triggo Polonya merkezli bir firmadır. Yani herhangi bir markanın otomobili üreticisine ait değildir.
Elektrikli araç Triggo'yu hangi marka üretiyor? Kaç km menzile sahiptir? Triggo en yüksek hangi hıza ulaşabiliyor? Ne zaman satışa sunulacak? Kaç saatte şarj oluyor

Triggo Kaç KM menzile ve Hıza sahip?​

Şirin ve tatlı olan bu otomobil 90 KM/Sa hıza ulaşabiliyor. hız olanağı en üst limit olarak 90 KM ile sınırlandırılmıştır. Ayrıca dolu bir batarya ile de tam olarak 140 KM menzile sahiptir. Araç hızlanınca kendine özel olarak geliştirilen sistemiyle tekerlekleri hafif yanlara açarak devrilme olasılığını minimum seviyeye indiriyor.

Triggo Ne zaman satışa sunulacak?​

Triggo henüz prototip aşamada olan bir elektrikli araçtır. Henüz tam anlamıyla üretim gerçekleşmemiştir. Ayrıca ilerleyen zamanda kiralama ve tek kişilik yolcu taşıma işine de uygun olarak yapılan bu araçlar otonom sürüş sistemini de destekleyeceği söyleniyor. Hatta iddia edilen bir bilgide şu an prototip aşamada onun testinin yapıldığı bu denemelerin devam ettiği söyleniyor.
Elektrikli araç Triggo'yu hangi marka üretiyor? Kaç km menzile sahiptir? Triggo en yüksek hangi hıza ulaşabiliyor? Ne zaman satışa sunulacak? Kaç saatte şarj oluyor
Bu arada Triggo ne zaman satışa sunulacak sorusuna bizim cevabımız ise 2022 de yollarda olacağı satışa çıkacağı söylendi. Henüz prototip olarak kullanıcıların deneyimine sunulan Triggo için 1 yılda herşeyin tamamlanıp üretimi yapılacağı netleşti.

Ayrıca Ülkemizde satılıp satılmayacağı da henüz bilinmiyor. Bir görüş belirtmek gerekirse de Renault Twizy ülkemizde nasıl satılıyor ise ilerleyen zamanda ise Triggo'yu ülkemize getirip satışını yapacak bir firma illaki çıkacaktır.

Ayrıca Triggo tanıtım videosuna bakabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,251
Tepkime puanı
261
Elektrikli araç triggo da iyi görünüyor. Maşallah süper şehir içine birebir
 

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,458
Mesajlar
5,050
Kullanıcılar
9,989
Son üye
Kasım yanık
Üst