Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

E-scooter Satın Almak için 10 Neden!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,251
Tepkime puanı
261
Bir tane E-scooter satın almak için 10 neden sıraladık? Neden e-scooter almalıyım diye düşünüyorsanız eğer bu yazımız tam da size göre; Bir e-scooter almalı mıyım? E-scooter almak için haklı nedenler maddeler halinde yazımızdadır. Tarih boyunca insanlık en büyük soruları sorarak gelişti. Nasıl ateş yapabiliriz? Oradaki adada ne var? Ya bir süre burada kalıp ekin yetiştirirsek? Elmalar neden ağaçtan düşer? Şimdi başka bir soru geliyor: Bir e-scooter almalı mıyım?

Hayatın her büyük sorusunda olduğu gibi, bizimkinin Tek Doğru Görüş olduğu bu döngüsel sosyal medya çağında bile, sağduyu, tartışmanın her iki tarafını da incelememizi talep ediyor. Değerli okurlarımız unutmayınız ki, karar her zaman sizindir. Bizler sadece önerilerde bulunuruz. Her şeyi kapsayan bir görüş almak istiyorsanız, E-scooter satın almak için 10 neden makalemizi de okumayı unutma ve özellikle not al ve kamu arazisinde kullanmanın keyfini çıkar.

E-scooter satın almak için 10 neden​

Devrimlere katılmanın birçok nedeni vardır. Aşağıda, e-scooter kervansarayına katılmak için en güçlü durumlardan bazıları listelenmiştir. Hevesle başınızı sallamanız veya her noktayı parçalara ayırmanız size kalmış.

1. Onlar doğa dostu​

Kiralanabilen çok doğa dostu, bizi gaz yakan, gezegeni daraltan arabalarımızdan çıkarıp, herkesin çok heyecanlandığı bu 'elektrik' olayıyla güçlendirerek açık havaya çıkarmalarıdır. Uluslararası Enerji Ajansı, karbon emisyonlarının %24'ünün ulaşımdan geldiğini belirtiyor, bu yüzden hepimiz bundan kurtulmak için elimizden geleni yapmalıyız. Bir yöneticisi şöyle diyor: "Ortalama bir scooter veya e-bisiklet yolculuğu, bir araba yolculuğunun karbon ayak izinin %5'inden daha azdır."

2. Eğlenceliler​

Eğlenceyi hatırlıyor musun? Uzak kaldığımız o ğlence de bizleri e-scooter almaya itiyor. Bu vebalı, ekonomik olarak belirsiz, konuşma açısından kırılgan çağda, neşe uyandıran şeyler yaptığımız bir zamanı hatırlamak zor olabilir.

Ancak bir e-scooter'a atlamak, 'Git' düğmesine basmak ve saçınızda rüzgarla birlikte vızıldamak, anında bir canlanma duygusu, her gün sıradan şeylere karşı küçük bir zafer, sefalet karşısında iki küstah parmaktır. Hedefinize çevik bir şekilde yaklaşırken, iş dünyasının endişeleri buharlaşır gider.3. Yürümekten daha hızlılar​

E-scooter satın almak içi nedenlerden biriside; yürümek daha hızlı olmasıdır. E-scooter alırsanız eğer yürümekten daha hızlı gidebilirsiniz. Çünkü e-scooter'ın varlık nedeni budur. Bazı erken evlat edinenler modern görünmek veya (tam anlamıyla) kalabalığın arasından sıyrılmak isteyebilir. Ancak çoğumuz bir yere varmaya çalışıyoruz ve e-scooter'ın bir yere sıkıştırılabilirliği ana satış noktasıdır.

4. Sizi oldukça sıradışı yapar​

Avrupalı görünmek isteyebilir veya istemeyebilirsiniz ve bunun hakkında yorum yapamayız. Ama biraz Kaliforniyalı olmaya ne dersiniz? Kıtadaki ve batıdaki insanlar uzun zamandır bu şeylerle uğraşıyorlar ve e-scooter'ların diğer insanların hayatlarına heyecan kattığı inkar edilemez.

21. yüzyıldan kalma atsız vagonunuzdan geçerken, seyircileri basit bir uçak işaret etme harikası seviyesine ve muhtemelen bonus puanlar için keskin nefes alımlarına indirgeyebilirsiniz. 'Yaya'nın aşağılayıcı bir sıfat olmasının bir nedeni var.

5. Çevrenizi keşfedin​

E-scooter satın almak çevrecidir. Nerede yaşadığınızı veya çalıştığınızı bilmiyoruz. Yaşadığınız yerin her yerini ve her köşesini keşfettiniz mi? Belki varlığından hiç haberdar olmadığınız bir park ya da güzel türden bir kapuçino yaptığı bir kafe vardır. Mesele şu ki, hepimiz küçük fare kaçışları benimsiyoruz: istasyondan işyerine kısayollar, bize zaman kazandıran ama ruhumuza mal olan yerlerden geçiyoruz. Elinde yeni bir köşede gezmek, yukarı ve etrafa bakmak, yeni bir deneyimin tadını çıkarmak için zamana sahip olmak ne kadar harika bir duygu.

Bir tane E-scooter satın almak için 10 neden sıraladık? Neden e-scooter almalıyım diye düşünüyorsanız eğer bu yazımız tam da size göre; Bir e-scooter almalı mıyım?


6. Kullanım kolaylığı​

E-scooter, şehir içi ulaşımın en kolay yöntemidir. Muhtemelen çoğu insanın zaten gerekli ekipmanı kurduğu yürüyüş çok yavaştır. Bisikletler daha yakın bir karşılaştırmadır ancak bisikletler hantaldır. Sizi yorma seviyesinde de baya eforunuza ihtiyaç duyar.

E-scooter satın almak kolay kullanım için size bir artı daha kazandıracaktır. Bunu açık açık söylediğim için üzgünüm ama bisikletler sizi terletiyor. Bisiklete binme çabasıyla boncuk boncuk terlemenize gerek yoktur. Hemen bir bisikletten atlayıp bir toplantıya katılmayı deneyin ve kariyerinizin nasıl gittiğini görün.

7. Suç rakamlarını düşük tutmak​

Bisikletlerle ilgili başka bir şey daha var: çok kolay. hemde çok. Bir pansiyona girerken ana caddede kilitli kalsalar bile, genellikle arka tekerleğinizi bükmekten veya bir lastiği çentiklemekten zevk alacak bir yapınız vardır. Öyleyse, e-scooter'ın bugünlerde güvenli ve göze batmayan bir şekilde içeride saklanabilmesi güzel.

8. Size maaş artışı sağlayabilir​

Zor bir işe mi takıldınız? İş yerinde başarısız mı oldunuz? O zaman öğle yemeği saatinde kaçın ve bir beyin molası verin. Ufkunuzu genişletin; bir scooter'a atlayın ve farklı bir dünya bulun. E-scooter satın almak bu yönden de size çok fazla şey kazandıracaktır. Belki yakınlarda bir sanat galerisi, nehir kenarında sakin bir bölge ya da muhteşem bir kitapçı vardır.

Ya da bu konuda gerçekten iyi bir eğlence mekanı bulacaksınız. Alanı büyük ölçüde genişleterek, bir öğle yemeği molası verebilirsiniz, e-scooter'ınız hayatınızı değiştirebilir. Öğle vakti deneyimlerinizle güçlenerek, yenilenmiş, anlayışlı ve üretken bir şekilde işinize geri dönebilirsiniz.

Bir tane E-scooter satın almak için 10 neden sıraladık? Neden e-scooter almalıyım diye düşünüyorsanız eğer bu yazımız tam da size göre; Bir e-scooter almalı mıyım?


9. Diyetinizi İyileştirebilir​

Zor bir günün ardından, yapmamız gerektiğini bildiğimiz gibi sıfırdan sağlıklı bir şeyler pişirmek değil, ilk önce dondurucu yiyeceklerden yemek yapmak size mantıklı gelecektir.

Bununla birlikte, yeni bulduğumuz işe dayalı zevkimizle - eve giderken kazanılan zamandan bahsetmiyorum bile - nihayet biraz endişeli akrabalar tarafından satın alınan tarif kitaplarının kilitlerini kırabiliriz. Ya bir malzeme eksiğimiz varsa? Dükkana giden o iğrenç beş dakikalık yürüyüş, artık e-arabanızda iki dakikalık yapabilirsiniz.. Sebze reyonuna gönül rahatlığıyla dalabilir malzemeleriniz evinize kolayca taşıyabilirsiniz.

10. Daha büyük bir eve geçebilirsin​

Hem kentsel alanlarda hem de banliyö bölgelerinde, bir ulaşım istasyonundan ne kadar uzakta yaşarsanız, o zaman ev fiyatınız o kadar çok düşer. Gerçekten de 2019'da Nationwide'da yapılan bir analiz, bir metro durağına beş dakikalık yürüme mesafesinde olmanın evleri bir mil uzaktaki benzer mülklerden %9,4 daha pahalı hale getirdiğini ortaya koydu. Siz de bu sayede istediğiniz evde geniş bir mekana sahip olabilirsiniz.

Ev sahibiniz veya emlakçınız size İstasyona 5 dakika diyerek daha fazla para almış olmaz. Tüm bunlardan E-scooter satın alarak uzaklaşabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,458
Mesajlar
5,050
Kullanıcılar
9,989
Son üye
Kasım yanık
Üst