Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Togg’un Yola Çıkacak Olan İlk Rengini Açıkladı!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Sene sonuna doğru yaklaşıldığı şu günlerde ülke gündemi hem mevcut döneme hem de 2023 dönemine ilişkin yeni çalışmalar ile oldukça yoğunlaşırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da etkinlikten etkinliğe koşmaya başladı. Oldukça hareketli geçen asgari ücret zammı sürecini geçtiğimiz hafta düzenlemiş olduğu basın toplantısı kapsamında sonuca bağlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün de Erzurum’da düzenlenen bir etkinlikte boy gösterdi.

Erzurum’da düzenlenen “İlk Oyum Ak Parti’ye İlk Oyum Erdoğan’a” isimli etkinlik kapsamında gençler ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. Program kapsamında gündemde olan projelere ilişkin de önemli açıklamalar bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, başta Togg olmak üzere Karadeniz gazı, TÜRKSAT 6A ve Kızılelma konularında de bilgilendirmeler yaptı.

2023 Yılının Önemine Değindi!

Erzurum’da düzenlenen “İlk Oyum Ak Parti’ye İlk Oyum Erdoğan’a” isimli etkinlik kapsamında Erzurumlu gençler ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilk olarak Cumhurbaşkanlığı seçiminin de yapılacak olduğu 2023 yılının önemine değindi. 2023 yılının gelecek hafta yeni umutlar ve yeni heyecanlar ile karşılanacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılının sıradan bir yıl olmadığını ve tarihimiz adına pek çok dönüm noktasını içerecek olan sembol bir yıl olduğunu belirtti.

Cumhuriyet’in yüzüncü yılını karşılamak adına önemine uygun şekilde canla başla çalıştıklarını ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açıklamasına şu sözler ile devam etti: “Bu amaç ile 2023 yılını, Türkiye yüzyılı vizyonumuzun başlangıç noktasını konumuna getirmek istiyoruz. Bu yüzyılı muhalefet gibi kuru gürültü ile içi boş sloganlar ile kimselerin itibari etmediği uyduruk iddialar ile değil, siz gençlerimize ufuk kazandırabilecek olan projeler ile ete kemiğe büründürmeyi hedefliyoruz.”

Togg’a İlişkin Müjdeyi Verdi!

Togg’a İlişkin Müjdeyi Verdi!
29 Ekim tarihinde kendi önderliğinde açılmış olan Gemlik Fabrikası’nda seri üretimi devam eden yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg’a ilişkin de açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: “Ülkemizin ilk yerli ve milli otomobili olan Togg’u, sizlerin de heyecan ile beklediğiniz biliyor. Togg’un üretimi şu an devam ediyor. İnşallah birkaç ay içerisinde Togg’un Oltu siyahı rengini yollarda göreceğiz.”

Savunma Sanayii Faaliyetlerine Dikkat Çekti!

Yetenekleri ile ülke sınırlarını aşan bir vizyona sahip olan Türk savunma araçlarına ilişkin de önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ülkemiz donanmasının en büyük askeri gemisi olacak olan Anadolu’nun, gelecek sene kullanıma sunulacağını ifade etti. Muharip insansız savaş uçağı olan Kızılelma’nın seri üretimine de 2023 yılı içerisinde başlanacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “milli muharip uçağımızı da hangardan çıkartıyoruz” ifadelerini kullandı.

TÜRKSAT 6A Uzaya Fırlatılacak!

Etkinlik kapsamında yapmış olduğu açıklamada heyecan ile beklenen TÜRKSAT 6A’ya da değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: “Üretim, tasarım, yazılım, montaj ve testleri tamamı ile yerli imkanlar ile geliştirilmiş olan İMECE uydumuzu ve TÜRKSAT 6A’yı uzaya fırlatacağız. Böylelikle uzaydaki toplam uydu sayımız 10’a çıkmış olacak.”
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,108
Son üye
Esmerellas
Üst