Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Citroen Açıkladı: Yeni Araçlar Türkiye’de Tanıtılacak!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Otomotiv sektörünün giderek gelişim kaydetmesi, sektörde yer alan firmaların arasında oluşan rekabet ortamının giderek kızışmasına yol açtı. Özellikle döviz kurlarında ve altın piyasasında gözlenen olumsuz gelişmelerin üzerine pandemi temelli çip krizinin eklenmesi ile birlikte zor günler geçiren otomotiv firmaları, kendi bünyelerinde geliştirdikleri araçların tasarımları ve performansları ile öne çıkmak için var güçleri ile çalışmaya başladılar.

Dünya otomotiv sektörünün elektrikli araç üretimine yöneldiği ve firmalar tarafından yapılan açıklamalar sonucunda 10 yıl içerisinde içten yanmalı motora sahip olan araçların üretimlerinin durdurulacağı haberlerinin gündeme geldiği şu günlerde, sektörde yaşanan her gelişme hem sektör temsilcileri hem araç sürücüleri tarafından yakından takip ediliyor.

Bu kapsamda hemen hemen her gün güncel bir habere konu olan sektörden, bu kez Türkiye’yi yakından ilgilendiren bir haber geldi. Türkiye’yi ziyaret eden Citroen CEO’su Vincent Cobee, flaş açıklamalarda bulundu.

Citroen CEO'su Türkiye'de!

Citroen CEO'su Türkiye'de!
Fransa’nın otomotiv devi olarak tanımlanan ve geliştirdiği araçların tasarımları ve performansları sayesinde hem ülkemizde hem de diğer yurtdışı ülkelerinde sürücülerin gözdelerinden biri olan Citroen, yeni dönemde de hizmetlerine tüm hızı ile devam ediyor.

Bu kapsamda firma adına yeni gelişmelerin yaşandığını duyuran Citroen CEO’su Vincent Cobee, geçtiğimiz günlerde ülkemize bir seyahat gerçekleştirdi. Türkiye seyahati esnasında ülkemizi yakından ilgilendiren ve ileri vadede ülke ekonomisine de katkısının olacağı düşünülen açıklamalarda bulunan CEO Vincent Cobee, yeni araç modellerine ilişkin müjdeyi verdi.

İki Aracın Tanıtımı Türkiye’de Yapılacak!

Türkiye’ye yaptığı ziyaretin bir amacı olduğunu belirten Citroen CEO’su Vincent Cobee, direkt olarak Türkiye pazarı için geliştirdikleri bir araç modeli üzerinde çalışıldığını bildirdi. Cobee, ilgili aracın haziran ayı içerisinde ilk kez Türkiye’de tanıtılacağının bilgisini verdi.

Açıklamalarına devam eden CEO Cobee, 2023 yılı içerisinde de bir araç tanıtımı yapacaklarını ve o aracın da yine Türkiye pazarı için özel olduğunu ve dolayısı ile de araç tanıtımının Türkiye’de yapılacağını bildirdi.

"Altyapı Gelişirse Türkiye Önemli Bir Elektrikli Araç Pazarı Haline Dönüşür!"

Seyahati esnasında açıklamalarına devam eden Citroen CEO’su, bundan sonra üretilecek olan her modelin elektrikli versiyonunun da olacağını ve Türkiye’nin altyapı gelişim hızının bu şekilde devam etmesi halinde ülkenin sanılandan çok daha iyi bir elektrikli araç pazarı haline dönüşeceğini belirtti.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst