Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Buzdan yerli otomobil heykeli yapıldı


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Erzurum'da düzenlenen Doğu Anadolu Kariyer Fuarı'nda 10 kamyon buzdan yerli otomobil heykeli yapıldı. Fuarda ilginç görüntüler vardı. Bunlardan birisi de kardan yerli otomobil heykeli ilgi büyük oldu. Görenler dönüp bir daha baktılar.

Buzdan yerli otomobil heykeli yapıldı​

Erzurum da Doğu Anadolu Kariyer Fuarı bu yıl ilginç bir yapıma ev sahipliği yaptı. Buzdan yerli otomobil TOGG heykeli görenleri şaşırttı. Yerli otomobil TOGG için 10 kamyon kar toplanarak buz halinde heykel yapıldı.

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun tanıtımını yaptığı yerli otomobil halk tarafından çok sevilmiş ilgi çok büyük olmuştu. Bu kez de bu sevgiyi Erzurum da görmüş olduk. Erzurum kariyer fuarında işverenler ile öğrenciler fikir alışverişinde bulunarak değerlendirdikleri 440 standın yer aldığı fuar özelliğini taşıyor. Burada işveren ile öğrenciler gelecek planı yaparak kariyer ortamı sağlanıyor.

Ayrıca Kardan yerli otomobil heykeli için ise 15 gün boyunca 25 kişilik profesyonel bir ekip çalışmış. 10 kamyon kar buz haline getirilerek bu otomobil heykelini ortaya çıkarmış oldular. Çok güzel ve sempatik bir hareket olmuş diyebiliriz. Ayrıca kardan yerli otomobil heykeli için ise resimler şu şekildedir.
Buzdan yerli otomobil TOGG heykeli yapıldı
Buzdan yerli otomobil heykeli yapıldı
Buzdan yerli otomobil TOGG heykeli yapıldı
Buzdan yerli otomobil heykeli yapıldı
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,082
Son üye
ikrammüslim
Üst