Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Büyük Ekonomiler Forumu’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Togg Mesajı!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Otomotiv sektörünün üretim ayağının bu sene itibari ile hızlı bir değişime gitmesi, üretilen ve üretilmesi planlanan araçların da şekil değiştirmesini sağladı. Ekonomik koşulların yedek parçaların maliyetlerini arttırması, koronavirüs temeline dayandırılan çip krizinin hala devam ediyor olması ve çevre kirliliği gibi faktörlerin ele alınması sonucunda benzinli ve dizel özellikli araç modellerin üretimlerine kısıtlamaların getirilmesi, üretici firmaların elektrikli otomobil üretimine yönelmelerine yol açtı.

Rusya- Ukrayna savaşının başlaması ile birlikte tarihi seviyelere ulaşan brent petrolün akaryakıt fiyatlarını da üst seviyelere taşıması, üretici firmaların elektrikli otomobil üretimlerine tüketicilerin de destek vermesine sebep oldu. Satış fiyatı bakımından değerlendirildiğinde ilk bakışta diğer araçlara göre daha maliyetli olan ancak uzun vadede daha karlı olan elektrikli araç modelleri, popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda sektörün bu çıkışına yerli ve doğuştan elektrikli Togg ile dahil olmaya hazırlanan Türkiye, yeni aracı için geri sayıma başladı.

Bu ay içerisinde tamamlanacak olan Gemlik tesisi ile birlikte çalışmaları hızlanacak olan yerli otomobil Togg, tek tek test aşamalarından geçmeye devam ediyor. Son olarak boyasız denemelerin de yapıldığı ve olumlu sonuç verdiği tesis ile ilgili büyük heyecan yaşanırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan da canlı bağlantı ile katıldığı bir etkinlikte Togg’a dair müjdeyi verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Foruma Katıldı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Foruma Katıldı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Büyük Ekonomiler Forumu” isimli etkinliğe katıldı. Katılımını canlı bağlantı yolu ile gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeşil dönüşüme ve yeşil dönüşümün öğelerinden biri olan Togg’a ilişkin açıklamalarda bulundu!

Paris Anlaşması İmzalandı!

Katıldığı forum kapsamında birçok farklı konu başlığı altında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, imzalanan Paris Anlaşması’na da değindi. Paris Anlaşması’nı onaylayarak Yeşil Kalkınma devrimini ve 2053 Net Sıfır Emisyon hedeflerini ilan ettiklerini belirten Erdoğan, bu yılın sonunda iklim stratejilerinin ve eylem planlarının açıklanacağını ifade etti.

Erdoğan'dan Yerli Otomobil Mesajı!

Forum kapsamında gerçekleştirdiği konuşmasında yerli otomobil Togg’a ilişkin de açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ülkemizin ilk yerli otomobili olan Togg’un yıl sonuna kadar üretim bandından indirilerek hizmete sunulacağını belirtti.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,082
Son üye
ikrammüslim
Üst