Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Bugatti Centodieci Test Aşamalarını Tamamladı!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Ekonomik ve siyasi gelişmelerden ötürü giderek daha fazla dengeli hareketler sergilemeye başlayan piyasalar, otomotiv sektöründe de çeşitli problemlerin gözlenmesine sebep oldu. Hem sıfır kilometre hem de ikinci el araç fiyatlarına yüksek oranlı zamlar aracılığı ile yansıyan otomotiv sektörü gelişmeleri, vatandaşların bütçelerini derinden etkiledi.

Otomotiv sektöründe yaşanan olumsuz gelişmelerin yanında olumlu bazı gelişmeler de kaydedilmeye başlandı. Çeşitli faktörlere bağlı olarak kısıtlanan içten yanmalı motor üretimleri, üretimi ve satışı çok daha avantajlı fırsatlara sahip olan elektrikli araçların gündeme gelmesini sağladı. Nerede ise her gün, her ülkeden otomotiv sektörüne eklenen yeni elektrikli araç haberleri vatandaşları ve sektör temsilcilerini heyecanlandırmaya devam ediyor.

Otomotiv sektöründe yaşanan tüm bu gelişmelerin üzerine araç tasarımı ve aracın satış fiyatı ile gözlerin üzerine çevrilmesini sağlayan Bugatti, 2019 yılında duyurmuş olduğu yeni Centodieci aracının test aşamalarını tamamladığını kamuoyu ile paylaştı. 110’uncu yılını kutlamak amacı ile ürettiği Centodieci model aracının fotoğraflarını yayınlayan Bugatti, aracı satın alamayacak kesimlerde olan vatandaşların bile heyecanlanmasını sağladı.

Bugatti'den 110'uncu Yılına Özel Yeni Araç Tanıtımı!

Bugatti’den 110’uncu Yılına Özel Yeni Araç Tanıtımı!
İlk olarak 2019 yılında piyasaya duyurmuş olduğu Centodieci model aracı ile tüm gözlerin üzerine çevrilmesini sağlamış olan Bugatti, aracın test aşamalarını tamamladığını ve piyasaya sürülmek üzere hazır olduğunu ilan etti. Test aşamalarını tamamlamış olan yeni aracının fotoğraflarını yayınlayan Bugatti, otomotiv sektörüne bir kez daha damgasını vurmayı başardı.

Bugatti Centodieci Teknik Özellikleri

Bugatti’nin 110’uncu yılına özel tasarlamış olduğu Centodieci dış görünümü ile olduğu kadar, teknik özellikleri ile de göz doldurmayı başardı. Aracın 8.0 litrelik W16 motora sahip olduğu ve 1600 beygir gücüne sahip olduğu açıklandı. Yeni Centodieci’nin 0’dan 100’e 2,4 saniyede, 0’dan 200’e6,1 saniyede ve 0’dan 300’e 13,1 saniyede çıktığı bilgisi kamuoyu ile paylaşıldı.

Bugatti Centodieci Fiyatı

Bugatti’nin 110’uncu yılı için özel olarak tasarlamış olduğu Centodieci model aracı yalnızca 10 adet üretilecek. Yakın zamanda satışa sunulacak olan araç 50 bin kilometrelik test aşamasını tamamladı. Araç 8,8 milyon dolar karşılığında alıcılara teslim edilecek.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,052
Son üye
Eskisehir
Üst