Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Bu Yıl İlk Kez Gerçekleştirilen Elektromobilite Fuarı Ziyaretçilerini Bekliyor


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Tüm dünyada elektrikli otomobillere duyulan ilgi giderek artarken, İstanbul Yenikapı’da bulunan Dr. Mimar Kadir Topbaş Sanat ve Gösteri Merkezi fuar alanı olarak seçildi. Fuarda ayrıca scooter ve bisiklet deneyim alanı ile dış alanda yer alacak otomobil deneyim alanı ziyaretçileri bekliyor. Ziyaretçiler, Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen bu fuarda sadece elektrikli araçları görmekle kalmayıp aynı zamanda test edebiliyor.

Türkiye’de giderek artan elektrikli otomobil talebiyle ilgili olarak insanların kafasında pek çok soru bulunuyor. Ülkenin elektrikli araçlar için yeterli şarj istasyonu altyapısının olup olmadığı bu soruların başında yer alıyor. Konuyla ilgili sektör temsilcileri bir araya gelerek hem bilgilendirme yapıyor hem de geleceğe dair planlamalar masaya yatırılıyor.

Sektör Temsilcileri Fuarda Yerini Aldı

Sektör Temsilcileri Fuarda Yerini Aldı
Türkiye’nin ilk elektromobilite fuarı olarak büyük ilgi gören etkinliğe, çevrim içi kayıt yaptıranlar ücretsiz olarak katılım sağlayabiliyor. Bu fuarda ayrıca elektromobilite alanında faaliyet gösteren firmalar en yeni ürün, hizmet ve teknolojilerini sergiliyor. Takvim boyunca düzenlenecek konferanslar kapsamında yurt içinden ve yurt dışından sektör temsilcileri de önemli paylaşımlar gerçekleştiriyor.

Elektrikli otomobil sektöründe kanaat önderleri, edindikleri bilgi birikimleri ve deneyimleri fuar katılımcıları ile paylaşıyor. Fuarın çevre dostu özelliklere sahip olması da ayrıca beğeni topluyor. Tüm dünyada artan ilgiye paralel bir şekilde ülkede elektrikli otomobil kullanımına dikkat çekmek için fuardaki sektör temsilcileri önemli bir görev üstleniyor.

Çevre Dostu Özelliklere Sahip Tek Fuar

Dr. Mimar Kadir Topbaş Sanat ve Gösteri Merkezi'nde düzenlenen fuarda e-Drive TURKEY temasına uygun ekipmanlar kullanılıyor. Bu nedenle ziyaretçilere ve fuar katılımcılarına basılı yaka kartı, dergi, katalog veya davetiye kullanımına yer verilmiyor.

Kağıt tüketiminin sıfıra indirildiği fuarla ilgili tüm detaylara "www.edriveturkey.com" internet sitesi üzerinden erişim sağlamak mümkün oluyor. Ayrıca mobil uygulamayı akıllı telefonuna indiren ziyaretçilere de özel fırsatlar ve fuarla ilgili avantajlar tanınıyor.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,060
Son üye
Rüstem Yıldırım
Üst