Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

BMW Elektrikli Scooter Konsepti Sundu!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
BMW Elektrikli Scooter Konsepti yeni bir şey değil, ancak bu akıma girmesi gerçekten uzun zaman aldı. Yine de sürekli olarak yeni fikirler ortaya çıkıyor ve bazen sonuçlar gerçekten tuhaf oluyor. BMW, yeni M 1000 RR'nin yakın zamanda M3 sedan ile bir drift savaşında kanıtladığı ve sınırları zorladığı bizlere yabancı değil.

BMW Elektrikli Scooter Konseptini Bizlere Sundu!​

BMW Elektrikli Scooter Konsepti paylaşıldı. Ancak duman ve gürültü çıkarmak ne kadar havalı olursa olsun, iki tekerlek üzerinde eğlenmenin daha basit ve daha rahat yolları vardır. BMW'nin bunu kanıtlamanın en son yolu, Concept CE 02 adlı elektrikli bir motosiklettir.

Şirketin motosiklet bölümü BMW Motorrad, bunun bir motosiklet veya scooter değil, "heyecan verici ve son derece duygusal bir mobilite teklifi" olduğunu söylüyor. BMW Motorrad tasarım patronu Edgar Heinrich, bunun tamamen yeni bir şey olduğunu söylüyor: "Concept CE 02, kentsel bir ortamda yeni oranlar ve modern tek hatlı hareketlilik biçimleri sunuyor [...] hem çok önemli hem de eğlenceli bir sürüş."

BMW Elektrikli Scooter Konsepti Sundu!


Daha önce hiç motosiklet kullanmamış, ancak yeni deneyimlere açık olan 16 yaş ve üstü kişilere hitap etmek için ve sıra dışı tasarımı kesinlikle tam da bunu yapacaktır. Önde dört LED'li kare, siyah bir far bulunurken, arka lamba arka koltuğun soluna ve sağına sabitlenmiş iki küçük, yarı saydam LED yaprağından oluşur. Gidonlardaki renkli ekran, basit işlevler sağlarken, sadeliğin genel tasarım anlayışı, tek taraflı bir salıncak ile eve getirilir.

BMW Elektrikli Scooter Konsepti Siyah/gümüş kompakt e-araç sadece 11 kilovat çıkış veya yaklaşık 15 beygir gücü sunuyor. En yüksek hız, saygın bir 55 mil ve menzil de 55 mil belirlenmiş, ancak bu, sadece bir ulaşım aracı değil, eğlenceli ve neşeli bir şey olması gerekiyordu. BMW'den Alexander Buckan, "gençlik özgürlüğü ve kaygısız bir ruhu - daha çok iki tekerlekli bir kaykay gibi" somutlaştırmasına yardımcı olacak "çıkartmalar, bantlar ve diğer kişiselleştirme biçimleri" olduğunu açıklıyor.

BMW Elektrikli Scooter Konsepti Sundu!


Ayak kontrolü olmadan çok sayıda oturma pozisyonu mümkündür. Koltuğun ön tarafında, çapraz geçişli benzin renkli elastik bantlar daha küçük eşyaların yerleştirilmesine yardımcı olurken, ayaklıkların yanındaki braketler daha fazla saklama olanağı sağlıyor.

Gösterildiği gibi, gerçek bir kaykay bile bağlayabilir ve bunu ayaklık olarak kullanabilirsiniz. Kaynak; https://carbuzz.com/news/bmw-presents-electric-scooter-concept
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,074
Kullanıcılar
10,087
Son üye
Berkbaha
Üst