Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Bayraktar SİHA Projesine Bir Teklif Daha!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
24 Şubat tarihinde resmen başlamış olan Rusya- Ukrayna savaşı, şimdiye kadar sadece planlama aşamasında olan insansız hava araçlarının önemini gözler önüne serdi. Rusya’nın Ukrayna’ya karşı zafer elde edeceğine kesin gözü ile bakılırken devreye giren İHA ve SİHA’lar, savaş ortamlarında ki başarısını kanıtlamış oldu.

Bu doğrultuda ülkemizin yerli ve milli gururlarından olan İHA ve SİHA’lar, diğer ülkeler tarafından da yakın takibe alındı. Şimdiye kadar başarısı tüm dünya ülkelerine yayılan İHA ve SİHA’lara, birçok farklı ülkeden talep gelmeye başladı. Son talep haberi ise Suudi Arabistan’dan gelecek gibi görünüyor.

Lübnan Haber Sitesi Duyurdu!

Lübnan Haber Sitesi Duyurdu!
Ülkemiz tarafından tasarlanmış olan yerli ve milli insansız savunma araçlarımızdan olan Bayraktar TB2 SİHA’lara yoğun ilgi devam ediyor. Hemen hemen her gün hem ülke gündemimizde hem de üstün başarıları sayesinde yurtdışı gündeminde yer almayı başaran SİHA’larımız, bu kez de Lübnanlı bir haber sitesi tarafından gündeme alındı.

Lübnan merkezli haber sitesi Tactical Report, ülkemizin yerli ve milli gururlarından birisi olan Bayraktar TB2 SİHA’larına ilişkin bir haber yaptı. Kuzey Afrika ve Ortadoğu bölgesinden haberler veren Tactical Report, Suudi Arabistan ülkesinin Bayraktar Akıncı SİHA’sı için çalışmalara başladığını ve bu doğrultuda da üretici firma Baykar ile temasa geçme hazırlığı içerisinde olduğunu ifade etti.

Askeri Sanayiler Genel Otoritesi SİHA Tedarikini Yakın Takibe Aldı!

Lübnan merkezli haber sitesi Tactical Report tarafından ele alınan SİHA başlığına göre Suudi Arabistan ülkesinin askeri donanımlarını ve yeteneklerini arttırabilmek amacı doğrultusunda ülke yönetimi tarafından kurulmuş olan Askeri Sanayiler Genel Otoritesi, SİHA tedariklerini yakın takibe aldı. Haberde yer alan ifadelere göre otoritenin yakın zamanda Bayraktar TB2 SİHA’sı için Baykar ile temasa geçilmesinin planlandığı ifade edildi.

Bayraktar TB2 SİHA 20 Ülkeye İhraç Ediliyor!

Ülkelerin savunma araçlarına yenilerini eklemek adına giriştikleri araştırma süreçlerine en iyi yanıtı veren Türk araçlarından birisi olan Bayraktar TB2 SİHA, şu an resmi olarak 20 ülkeye ihraç ediliyor. Yakın zamanda Rusya ile arasında savaş başlamış olan Ukrayna başta olmak üzere, Azerbaycan, Katar, Pakistan, Polonya ve 15 ülkeye daha TB2 SİHA ihracatı gerçekleştiriliyor.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,052
Son üye
Eskisehir
Üst