Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Axa CEO'su Yavuz Ölken Yerli Otomobil için Talip Oldu


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,249
Tepkime puanı
261
57

Yerli otomobilimiz TOGG için talipler bir hayli fazla olmuştu. Bunlardan birisi de Axa CEO'su Yavuz Ölken oldu. Ölken yaptığı açıklamada "Yerli Otomobil inşaat aşamasından üretim aşamasına kadar tüm risklere karşı teminat altında olması gerekiyor bizde Axa Sigorta Acentesi olarak bu teminatı vermeye hazırız" diyerek yerli otomobil TOGG için hazırız imajı vermiş oldu.

Burada birde gelecekte yerli otomobil TOGG için de Sigorta ve Yol yardım işlerini de yapacaklarının imajını vermiş oldular. Evet gelecek için güzel bir gelişme ve güzel bir birliktelik ortaya çıkar gibi görünüyor.

"Geleceğe yön verecek Yerli Otomobil için bizler çözüm ortağı olmaya hazırız" sözleri ise yapılan açıklamada dikkat çeken yerler olarak notlarımız arasına girmiş oldu. Bizler Axa Sigorta olsrak üzerimize düşen tüm desteği vereceğiz. Keza diğer sigorta acenteleri de bu yolda çalışmalar yapmaya hazırdır. Bundan eminiz diyerek sözlerini noktaladı. Yani Axa CEO'su Yavuz Ölken Yerli Otomobil için yukarıdaki açıklamaları yaptı.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,457
Mesajlar
5,046
Kullanıcılar
9,974
Son üye
Yasincbn29
Üst